reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek dla macoch: Jak Wam się układa z Waszymi pasierbami?

reklama
Cześc Dziewczyny,
Co u Was słychać? Przyznam, że dawno nie zaglądałam...ale nadrabiam:)
Zdążyłam wrócić z upragnionego urlopu do domciu, i już pretensje od eksiowej że my byliśmy na wakacjach, a ona w tym roku nie. No cóż, mogłam tylko odrzec "Jak się pracuje, to się ma - i na wakacje też". Swoją drogą rozpoczynam szukanie nowej pracy:)

pozdrawiam Was serdecznie:)
 
Cześc Dziewczyny,
Co u Was słychać? Przyznam, że dawno nie zaglądałam...ale nadrabiam:)
Zdążyłam wrócić z upragnionego urlopu do domciu, i już pretensje od eksiowej że my byliśmy na wakacjach, a ona w tym roku nie. No cóż, mogłam tylko odrzec "Jak się pracuje, to się ma - i na wakacje też". Swoją drogą rozpoczynam szukanie nowej pracy:)

pozdrawiam Was serdecznie:)

Ale ci zazdroszczę wakacji... no cóż jeszcze kiedyś pewnie pojadę, na razie tak jak ty szukam nowej pracy :tak:
Wiktor z Robertem poszli do kina na "odlot" ciekawe co zrobi Konrad jak się dowie??:eek:
ja pieke karkóweczke w ziołach :tak: miłej niedzieli :-)
 
młoda wykorzystuje to że babcia jej kupi NOWE , ja bym jej nie kupiła skoro wiemy jaka bedzie reakcja babci może od razu niech tam zadzwoni i sie pochwali że już nie ma butów;-) strasznie drogie to kino?? na ile filmów ida?? u nas w Multikinie cena 13zl -ulgowy bilet:szok:
ja bym dala 10zl na McD lub 15zł -cena jednego zestawu ;-)
u nas młody ma z Komunii jeszcze 1000zł i zażyczył sobie PSP :tak::tak: czyli ja wydam ZERO kaski na niego na świeta ;-) sam sobie prezent sponsoruje:-)
młoda rośnie i daje popalić ale przy tym taka słodziutka:sorry:
nikt nie chce mnie zatrudnić oki nie daje sie swój biznes zakładam;-)

buziaczki dla Was :tak:
 
reklama
Do góry