reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

No to juz mi podpowiedziałyście mniej więcej jak ubrać.Dziś tak był ubrany maly jak Twój kinia,bo dziś było bardzo słonecznie i ciepło:tak:,ale to byl krótki spacer,bo mój ma dopiero 3tygodnie i wczesniej pogoda była zimowai dopiero stopniowo go przyzwyczajam.
Co do tego zaczerwienienia na karku,to ja tez widzę,ze mój ma zaczerwienioną skórę na karku-moze to od metki na bluzeczce?-nie wiem,:confused:,poza tym to bardzo mu schodzi skóra,ma taką suchą,choc smaruję oliwką codziennie i kapie go co drugi dzień w "balneum hermal"-z olejem sojowym,który jest waśnie na sucha skórę i skórę z problemami alergicznymi itp.-narazie nie pomaga,moze macie coś lepszego na to? to podajcie nazwę-nawet na buźce mu schodzi w niektórych miejscach.
Pochwalę się Wam,że mały dzisiaj śpi ładnie,ładnie je,jest bardzo,bardzo spokojny cały dzień.Byłam nawet wreszcie w mieście na zakupach ,połaziłam po sklepach,a on został z mężem i cały czas spał grzecznie,teraz śpi juz ponad 3godziny i zastanawiam się,czy mam go obudzić na jedzonko,czy poczekać az sam sie obudzi-oj,żeby to zawsze tak było:tak:Jutro może się wybiorę nawet do kościółka sama,pospiewam coś z moją scholą,bo teraz radzą sobie same-tzn.zastępuje mnie jedna dziewczyna,ale już tęsknią za mną ,a ja za nimi:-) i za śpiewaniem,jesli będzie taki grzeczny jutro jak dziś ,to pójdę-pomodlę się za Was i Wasze dzieciaczki:tak::-)
Spokojnej nocki,bo już dziś tu nie przyjdę,potem kąpiel i pewnie się wcześniej położę,zeby się wyspać,jak mały mi pozwoli:tak:

Aniu nie martw sie Dominik mial to samo najpierw z czola i z buzki mu schodzila skorka, pozniej z raczek i stopek.Ale po paru dni mycia i smarowania oliwka zeszlo samo. Cierpliwosci wiem ze sie martwisz o swojego babekla bo ja mialam tak samo ale napewno zejdzie.
Ja sie martwie to wysypka i zaczerieniona skorka na karku !! W pon ide do lekarza zobaczymy co nam powie.
oki uciekam kapac mojego smyka
 
reklama
U nas dzionek minął dośc szybko!!! mały teraz wieczorkiem bardzo marudził i juz nie miałam siły zeby go nosic to wsadziłam go do wozka troche pobujałam i zasnął... mam nadzieje ze dzis da mi pospac troche....moj mały szkrab krzykliwy hahaha
spokojnej nocki Mamuśki i miłej i pogodnej niedzieli!! :)
 
Witam w niedzielny poranek:happy2::happy2::happy2:

Przepraszam, że Was narazie nie nadrobię, ale wczoraj Bartuś zrobił nam taką serenadę wieczorem, że jeszcze do tej pory padam na pyszczek:baffled::baffled::baffled:

Wczoraj byliśmy niestety tylko pół godzinki na spacerku, bo zaczęło padać:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y: dziś mam nadzieję uda nam się dłuższy spacer:-D:-D:-D

Dziś mamy odwiedzinki, bo przyjedzie ciocia, wujek, kuzynka i moje dwie siostry:tak::tak::tak:

Udanej niedzieli życzę:-):-):-)
 
Aniu, ja już wcześniej polecałam ciekłą parafinę do kąpieli :))) To główny skladnik tych wszytskich oillatum, emolium itd, tylko bezzapachowy. I kosztuje 3 zł za 100ml :))) wyleczyłam w kilka dni skórę Hani, a schodziła wręcz płatami. Moje starsze dzieci alergiki na kosmetyki też to używają, bardzo sobie chwalimy ten prosty środek- do kupienia w aptece.

U nas dzisiaj jak w bollywodzkim filmie czasem słońce czasem deszcz...:)) Dobrze, że mam zadaszony taras to wystawię małą dosłownie.. za drzwi :))
 
Witam sie niedzielnie!!!
U nas rano przepiękne słoneczko cieplutko i tak wiosennie :) a teraz chmury deszcz i poki pada ze spaceru nici :/
A nocka wspaniała mały wstał tylko dwa razy i spał do 10 :)))) Tylko przez cała noc nie siusiał i troche mnie to matrwi bo niewiem jak jego nerki wyglądają. Przed południem troche nasiusiał ale i tak mało... Teraz w sumie niewiem jak z tym jego sikaniem bo od 12:30 śpi. Troche sie martwie tym :///

Udanej niedzieli Kochane! :)
 
Ann moge ci goraco polecic ...
Dzieki joasia,to mleczko jest interesujące,a ten żel od urodzenia można?

Aniu nie martw sie Dominik mial to samo najpierw z czola i z buzki mu schodzila skorka, pozniej z raczek i stopek.Ale po paru dni mycia i smarowania oliwka zeszlo samo. Cierpliwosci wiem ze sie martwisz o swojego babekla bo ja mialam tak samo ale napewno zejdzie.
Ja sie martwie to wysypka i zaczerieniona skorka na karku !! W pon ide do lekarza zobaczymy co nam powie.
oki uciekam kapac mojego smyka
Dzięki,ale już trzy tygodnie tak mu schodzi,dlatego coś tam stosuję dodatkowo,bo sama oliwka nie pomaga,a daję jej dużo
Aniu, ja już wcześniej polecałam ciekłą parafinę do kąpieli :))) To główny skladnik tych wszytskich oillatum, emolium itd, tylko bezzapachowy. I kosztuje 3 zł za 100ml :))) wyleczyłam w kilka dni skórę Hani, a schodziła wręcz płatami. Moje starsze dzieci alergiki na kosmetyki też to używają, bardzo sobie chwalimy ten prosty środek- do kupienia w aptece.

U nas dzisiaj jak w bollywodzkim filmie czasem słońce czasem deszcz...:)) Dobrze, że mam zadaszony taras to wystawię małą dosłownie.. za drzwi :))
O,widzisz,mozliwe,ze to jest dobry ,prosty srodek,bez dodatków
Witam sie niedzielnie!!!
U nas rano przepiękne słoneczko cieplutko i tak wiosennie :) a teraz chmury deszcz i poki pada ze spaceru nici :/
A nocka wspaniała mały wstał tylko dwa razy i spał do 10 :)))) Tylko przez cała noc nie siusiał i troche mnie to matrwi bo niewiem jak jego nerki wyglądają. Przed południem troche nasiusiał ale i tak mało... Teraz w sumie niewiem jak z tym jego sikaniem bo od 12:30 śpi. Troche sie martwie tym :///

Udanej niedzieli Kochane! :)
Musisz to kontrolować,a może za mało go poisz?

A tak wogóle,to witam Was :)
U nas tez pięknie i slonecznie,ale wieje nadal.Rano byłam w kościele,pośpiewałam-pieknie moja schola sobie daje radę bezemnie,po takiej przerwie doskonale słyszę,jak stopniowo dziewczyny się rozwijają i jak dojrzewają im głosy.
Po obiadku byłam z synkiem na spacerku,mimo silnego dość wiatru-wiatr byl ciepły,a w wózku chyba nie dotarł do synka i odwracałam wozek od wiatru,a termometr wskazuje w cieniu 17st.:)
Mój mężuś ugotowal dziś obiadek,teraz sobie smacznie śpi z Michałkiem,a ja sobie tu klikam,ale za hwilkę mały powinien byc głodny,więc na pewno głośno mnie zawoła:) Ech :)wiosna jest najpiekniejsza porą roku :) Wogóle to dzis czuję,ze najgorsze to juz chyba za nami.Choć troszkę martwię się ,bo starsze dzieci chorują jedno po drugim-kaszel,katar-zwłaszczaq wiosną,bo to alergenów coraz więcej i żeby Michałek się nie zarażał.
Wczoraj i dziś Michaś jest grzeczny jak aniołek,boję się juz zawczasu zachwalać,zeby nie zapeszać,ale wiążę to ze zmianą mleka i wreszcie chyba korzystną zmianą-mam nadzieję,bo to już trzecie mleko i już chcę przy tym pozostać.
 
Anne a moze zastosuj poprostu najzwyklejsza oliwe z oliwek z pierwszego tloczenia.Ja to stosuje od dnia urodzenia na mojej kruszynce i nie miala do tej pory żadnej wysypki,alergii ani zaczerwienienia skory.Bardzo dobrze natluszcza i szybko sie wchlania.To srodek spozywczy bez żadnych dodatkow i zapachow i jak najbardziej polecany dla niemowlaczkow.A po tej oliwie to moje maleństwo jaka ma gladziutka i ladnie zabarwiona skórę.
 
Dziewczyny wy też macie problem z usypianiem dziecka?

u mnie to trwa nawet do dwóch godzin, widze ze Hani chce sie spać, ale co chwilę otwiera oczy, przysypia i się budzi, juz nie wiem co mam robić, kupić smoczek? ????? a jak uśnie i włoze ją do łóżeczka to za pół godziny to samo i tak w kółko
 
reklama
skad ja to znam :-D moj to potrafi miedzy jedzeniem wogole nie spac :szok: tylko sobie gaworzy :-D


a tak wogole to dzien dobry :-D moj M dzis jest w domu wiec idziemy sie przytuac ^^ :-D

całuski kochane :*

u nas nocka perfekt :-)
 
Do góry