reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek główny

reklama
Witam przyszłe mamusie :-)

Nazywam się Anita jestem z Białegostoku i czekam na moje pierwszą dzidzię :-)
Witajcie Kobitki :-)

Czytam Was od 10 czerwca, kiedy to zrobiłam test, ale się nie odzywałam.
Jestem po czterech poronieniach i wiecie.... smród przy dupie mam.
Dzisiaj byłam u ginka i ... moja druga Fasolka ma 4,3 mm i serduszko bije 106 razy na minutę. Mam cztery cudne zdjęcia i bez przerwy na nie patrzę.

Mam już synka (Lolek ma 5 i pól roku) który się bardzo domaga rodzeństwa. Mam ogromniastą nadzieję że tym razem się uda i ok 11 lutego powiększy nam się rodzinka :-D

Buziaki

Witajcie kobietki i serdecznie Wam gratuluję:-) Shingle Ciebie to ja chyba pamiętam z jakiegoś wątku, ale nie wiem jakiego:confused: a może pochwalisz się fotkami???:confused::-)

Ja za to mam ochotę na pizzę, ale dziś jadę na pierogi z truskawkami do mamy:-D
 
Shingle Ciebie to ja chyba pamiętam z jakiegoś wątku, ale nie wiem jakiego:confused: a może pochwalisz się fotkami???:confused::-)

Mama Sówka byłam na październikówkach 2009, ale niestety bardzo krótko no i wpadałam do wrześniówek 2009 czasami :-) Ja Ciebie także pamiętam :-D

A to moja Fasolinka :-D
 

Załączniki

  • DSC08474.jpg
    DSC08474.jpg
    26,6 KB · Wyświetleń: 29
  • DSC08476.jpg
    DSC08476.jpg
    24,2 KB · Wyświetleń: 30
Mama Sówka byłam na październikówkach 2009, ale niestety bardzo krótko no i wpadałam do wrześniówek 2009 czasami :-) Ja Ciebie także pamiętam :-D

A to moja Fasolinka :-D

hmm kurcze moje usg z 6tygodnia i 5 dni ciazy , wyglada zupelnie inaczej.. pehcerzyk w ktorym jest zarodek jest duzo duzo wiekszy...ciekawe od czego to zalezy. Nie znam sie bo jest to moja piersza ciaza....
 
Każda ciąża jest inna :-) Jedna kobitka ma mało wód płodowych a druga dużo. Mam też zdjęcie samego pęcherzyka i ma 11,8 mm. Wygląd tego pęcherzyka podobno zależy od tego jak się "naciśnie" :-)
 
Poza tym ja dzisiaj czuje sie super srednio :/ niedobrze mi strasznie caly czas, dodatkowo jesien w pelni u mnie, pogoda jest tragiczna.
Co do zachcianek to ja mam tak ,ze moge cos jesc 2 dni a pozniej kompletnie nie moge na to patrzec, wczoraj mama rowniez zrobila mi pomidorowke :) i tak mi zasmakowala ,ze sobie zamowilam na dzisiaj tez.... takze jade niedlugo :)
Ogolnie to na kawe, herbate mam 0 ochoty ,tak samo jak na papierosy - wyczuwam je na kilometr..blee... poza tym to jakis specjalnych zachcianek raczej nie mam.. tylko tez ta pomidorowka. Na mieso nie moge patrzec :/ ale ja w ogole wczesniej tez prawie w ogole miesia nie jadalam..
Mleko pic moge - jem na sniadanie z platkami, owoce, wode z sokiem owocowym.
Dodatkowo mi na przyklad wszytsko samkuje tak samo, nie potrafie sie niczym zachwycic, apetytu tez nie mam... chcialabym zeby to juz przeszlo...
 
no wlasnie nie znam sie na tym dlatego sie zastnawiam jak to naparwde powinno wygladac :) ja mialam w 6tyg i 5 dni zarodek 8,3 mm i serduszko 140uderzen na min. a pecherzyk nie wiem ile mial ale byl duuuuzy... moze nzajde fotke.
 
Losek wrzuć fotkę :-) Chętnie popatrzymy :-D

A co do serduszka to mi dzisiaj ginek powiedział że od 80 jest prawidłowo. Później tętno będzie rosło.
 
reklama
Do góry