reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek moderatorski

Ponieważ wszystkie mamy mają już przy sobie swoje maleństwa mam propozycję - wątek "Razem w domu..." połączyć z ogólnym "czerwiec 2012" i ewentualnie zrobić nowe wątki dotyczące konkretnych "problemów" typu karmienie, pielęgnacja itd. (tak wiem Buziak, że Ty nie ogarniesz wszystkich, ;-) ale jak ktoś będzie szukał konkretnej info to będzie pod ręką)
Co Wy na to?
 
reklama
Popieram. Razem w domu nie jest nam już potrzebny bo można juz pisać na ogólnym a takie mniejsze będą przydatne:tak:
 
Ponieważ wszystkie mamy mają już przy sobie swoje maleństwa mam propozycję - wątek "Razem w domu..." połączyć z ogólnym "czerwiec 2012" i ewentualnie zrobić nowe wątki dotyczące konkretnych "problemów" typu karmienie, pielęgnacja itd. (tak wiem Buziak, że Ty nie ogarniesz wszystkich, ;-) ale jak ktoś będzie szukał konkretnej info to będzie pod ręką)
Co Wy na to?

okej:tak:
 
Zrobione. Na razie z nowych wątków założyłam karmienie i pielęgnację. Jakieś inne propozycje?
 
moze jeszcze bilanse waga wzrost w poszczególnych miesiacach zycia naszych maluchow zebysmy mogly sobie porównywac ;p i czerwcówki na diecie? :D hi hi hi
 
reklama
reklama
Do góry