reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wątek świateczny...

aniołekk

Fan(ka)
Dołączył(a)
21 Czerwiec 2005
Postów
2 552
Miasto
Szczecin
i jak w tytule...
Igor pomagał bardzo bardzo./.. najpierw dekorowal cjoinke u nas pozniej 2 razy wieksza u babci:)
Szczescia pelny gatki tak u nas by nazwali ten widok:)
82jm0p1.jpg

89gwnqx.jpg



6unz2ow.jpg


8229sag.jpg


WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO:)
 
reklama
to czas na nas!

na Wigilii był grzeczny, zjadł caly opłatek, dzielił sie oplatkiem ze wszystkimi, całuśńy był ze hohoho, potem podczas jedzenia kolacji co godzinke dostawal prezent od Mikołaja, ten był pierwszy, zapakowany w gazety bo wiedzieliśmy co będzie z opakowaniem:


drugi prezent , jak widac zabral dziadkowi krawat z Mikołajem i nie oddawał w ogóle:


większość czasu spędził w SWOIM warsztacie:


to trzeci, najbardziej trafiony prezent, tutaj ju zpo przebraniu bo wypił dzbanek kompotu z suszonych owoców a i troche wylał na siebie:
 
w tym roku prezenty rozdawał u nas mały skrzat, pomocnik Mikołaja, ani razy się nie pomylił:


był tez prezent niespodzianka dla mamy, najbardziej jak widac z papierkowego wypełnienia prezenty skorzystał Sebuś:


dziki szał, dziki szał:
 
Ale Igor suuupr stroił choinkę..nasza tak samo "wielka" hihihi, i nawet Mikołaja miał:-D

Sebek miał radochę z prezentów widać i z dawania hihihih, super fotki:tak::tak::tak:

Czas na nasza sprawozdanie fotogaraficzne:-)
 
reklama
Pokażę wam jeszcze ziemniakojada hihi......wiecznie w misce z pulkami siedziała:-D:-D:-D

na zdjęciach po lewej moja siora, kuzyn (chrzestny małej), moja babcia, siostra mojej mamy, jej były mąż i moja kuzynka...no i Michalina:-D:-D:-D

87imkwi.jpg


85e27i9.jpg
 
Do góry