reklama

Ważymy się

Temat na forum 'Dzieci urodzone w listopadzie 2012' rozpoczęty przez babyduck, 1 Sierpień 2012.

1. babyduck

babyduck Fanka BB :)

Drogie Listopadówki, jak tam Wasza waga? Ile Wam się urosło i w jakim tempie?

Ja przez pierwsze 12 tygodni przybrałam 3,5 kg, potem zrzuciłam do 2 kg, a teraz znowu zaczynam rosnąć i w 25tc jestem 4 kg na plus od wagi wyjściowej. Troszkę mało, ale przy moim BMI=28,1 pozostaje się cieszyć, bo mój limit przybierania to 8-11 kg.

2. Kruszka

Kruszka Mama Franka i Julka

U mnie lipa, to pewnie przez to że jestem od początku ciąży na L4. 11 kg na plusie:zawstydzona/y: A jeszcze prze te upały nie wychodzę z domu, wiec jak się nie ruszam to.....

3. reklama
  4. bett

bett Fanka BB :)

ja na początku pomimo leżenia plackiem w łóżku przez prawie 2 miesiące schudłam 1,5kg - było to dla mnie niesamowite odkrycie bo ja tylko leżałam w łóżku i jadłam. później już mogłam się zacząć troszkę ruszać, ale dalej mam wskazanie żeby jak najwięcej leżeć i mam w sumie 5kg na plusie

5. Moni-ka

Moni-ka Fanka BB :)

Ja też przeleżałam prawie cały 3 i 4 miesiąc.
    W tej chwili jestem na +6,8 kg

6. Katze

Katze Fanka BB :)

Jak na razie 9 na plusie... I nie chcę więcej!! :baffled:

7. majka567

majka567 Zaciekawiona BB

Ja na początku też schudłam 1,5 kg, potem waga bardzo powolutku szła do góry, ale od dwóch tygodni tycie ogromnie przyspieszyło :/ i efekt jest taki, że na dzień dzisiejszy mam 6 kg na plusie, z czego 2 właśnie w ostatnich dwóch tygodniach:/
    Boje się że teraz to już będzie z górki, tym bardziej że coraz ciężej będzie się ruszyć z miejsca :(

8. olii88

olii88 Fanka BB :)

Ja mam aktualnie 8kg do przodu! Jakoś jeszcze daje rade, ale będzie coraz gorzej!

9. niteczka83

niteczka83 Fanka BB :)

Ja do 22 tygodnia miałam tylko 1,5 kg na plusie, a potem jak ruszyła mi waga - to dziś jest 6,5 kg na plusie. A tu jeszcze tyle przede mną ;)

10. reklama
  11. Siaalala

Siaalala Szczęśliwa Mama Pysia ;)

Ja na początku ciąży też schudłam, bałam się ważenia przez połóżną, że mi coś powie, że może się odchudzam, nie miałam na to wpływu w ogóle, ale później waga zaczęła rosnąć i na dziś jestem 4,5kg na plusie, dziwne - bo jestem już duża :)

12. Kasia8007

Kasia8007 Zaciekawiona BB

Ja od początku ciąży przybrałam już 6 kg :szok:.Ale widać to tylko po brzuszku....:-)

Poleć forum