reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważymy się

U mnie w 26 tc jest 6,5 na plusie, w pierwszej ciąży przytyłam 13 kg, w drugiej 15 kg. Teraz staram się nie objadać słodyczami i jeść dla dwóch a nie za dwoje
 
reklama
Ja do 4 miesiaca schudłam 6kg teraZ dopiero od 5 zaczełam przybierac i do tej pory mam 2 kg do przodu napoczatku sie martwiłam ale całe szczęście z maleństwem wszystko oki wiec poki co na swoją wagę nie narzekam ;)
 
Ja jestem obecnie +7 kg ale jak na blizniaki to podobno normalnie. Tylko brzuszek rosnie, ja nie spuchlam na cale szczescie :-D
 
Ja jakieś 7 kg na plusie i ciąża bliźniacza jak u Janeczki i jak na razie wszystko w brzuch idzie:-) Wg mnie brzuch mam już spory:tak:
 
Ja dziś się zważyłam i co - już 7kg na plusie. Wychodzi na to iż przybywa mnie ostatnio co tydzień o 1kg. Mam jednak nadzieję, że pod koniec to się troszkę zatrzyma...bo w tym tempie to strach pomyśleć.
 
no dziewczynki, ja przybrałam od początku ciąży 6 kg, co miesiąc po trochu, a teraz w ciągu dwóch tygodni przybrałam 2 kg :p a jestem w 24/25 tygodniu ciąży
 
Witam wszystkie mamuśki:) Jestem w 26 tygodniu i od początku ciąży schudłam 3 kg. Zważywszy na to, że przed ciążą miałam nadwagę, to mój lekarz twierdzi że wszystko jest o.k. Brzuszek mi rośnie, badania w porządku, więc nie panikuję. W pierwszej ciąży przytyłam 5,5 kg, z czego Szymek ważył 3,7 kg:) Taki mój urok chyba...:-)
 
joanna witaj na forum

ja od początku ciąży przytyłam 6,5 kg (teraz 27 tydzień), miałam lekką nadwagę, zero chudnięcia, tylko cały czas w górę i w górę, teraz się muszę pilnować, bo moja krzywa cukrzycowa troszkę przekroczyła normę po 2h i mam zaleconą cukrzycową dietę i kontrolę glukometrem, więc zero słodyczy i podobnych, więc mam nadzieję, że mi waga trochę przystopuje...ehhh
 
Witam listopadówki:-). Ja jestem w 25 tyg. i przytyłam do tej pory 4kg:-p. Ogólnie od początku ciąży towarzyszy mi brak apetytu. Na samym początku były to mdłości, a teraz zamiast zachciewajek mam odechciewajki:-D. Oczywiście staram się jeść produkty wartościowe, ale żeby mi jedzenie jakoś specjalnie podchodziło, to nie.
 
reklama
Do góry