reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ważymy się

babyduck

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Maj 2012
Postów
377
Miasto
Warszawa
Drogie Listopadówki, jak tam Wasza waga? Ile Wam się urosło i w jakim tempie?

Ja przez pierwsze 12 tygodni przybrałam 3,5 kg, potem zrzuciłam do 2 kg, a teraz znowu zaczynam rosnąć i w 25tc jestem 4 kg na plus od wagi wyjściowej. Troszkę mało, ale przy moim BMI=28,1 pozostaje się cieszyć, bo mój limit przybierania to 8-11 kg.
 
reklama
U mnie lipa, to pewnie przez to że jestem od początku ciąży na L4. 11 kg na plusie:zawstydzona/y: A jeszcze prze te upały nie wychodzę z domu, wiec jak się nie ruszam to.....
 
ja na początku pomimo leżenia plackiem w łóżku przez prawie 2 miesiące schudłam 1,5kg - było to dla mnie niesamowite odkrycie bo ja tylko leżałam w łóżku i jadłam. później już mogłam się zacząć troszkę ruszać, ale dalej mam wskazanie żeby jak najwięcej leżeć i mam w sumie 5kg na plusie
 
Ja na początku też schudłam 1,5 kg, potem waga bardzo powolutku szła do góry, ale od dwóch tygodni tycie ogromnie przyspieszyło :/ i efekt jest taki, że na dzień dzisiejszy mam 6 kg na plusie, z czego 2 właśnie w ostatnich dwóch tygodniach:/
Boje się że teraz to już będzie z górki, tym bardziej że coraz ciężej będzie się ruszyć z miejsca :(
 
Ja do 22 tygodnia miałam tylko 1,5 kg na plusie, a potem jak ruszyła mi waga - to dziś jest 6,5 kg na plusie. A tu jeszcze tyle przede mną ;)
 
Ja na początku ciąży też schudłam, bałam się ważenia przez połóżną, że mi coś powie, że może się odchudzam, nie miałam na to wpływu w ogóle, ale później waga zaczęła rosnąć i na dziś jestem 4,5kg na plusie, dziwne - bo jestem już duża :)
 
reklama
Do góry