reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

reklama
Kochana, mega Ci współczuję. Hankaa, jak się czujesz? Czy wszystko u Ciebie okej? Czy mogę się zapytać jaki jest powód Twojej niepłodności? Sama zmagam się z problemem wyczerpującej się rezerwy jajeczkowej. W jakiej klinice podchodziłaś do in vitro?
 
Cześć Hankaa. W jakiej klinice niepłodności się leczysz? Mogłabyś coś więcej powiedzieć? Z mężem zastanawiamy się nad pójściem. Może mogłabyś coś doradzić, podpowiedzieć, na co zwrócić uwagę. Bardzo współczuję poronienia, wiem jaki to ból. Trzymaj się kochana i nie poddawaj się. Będzie lepiej.
 
reklama
Leczyłam się w Rzeszowie ale zrezygnowałam ponieważ najważniejsze były pieniądze a nie pacjent.. przeniosłam się do Karkowa klinika Artvimed, dostałam skierowanie do szpitala na laparoskopię z histeroskopią i czekam na zabieg który odbędzie się bezpłatnie. Lekarz stwierdził że on mi in vitro nie zrobi bo jestem za młoda i wyniki badań nie wskazują żadnych upośledzeń. Dodał również że przy iui miałam źle dobrane leki, z jednej strony pęcherzyki rosły a z drugiej strony blokowały zapłodnienie.. zaszłam w ciążę naturalną w drugim cyklu po trzeciej iui.. niestety szczęście trwało tak krótko, jakoś to przeżyłam ale teraz mam taki czas że nerwy i lęki biorą górę więc nie ma lekko. Ale czekam na początek lutego i zobaczymy co dalej.. lekarze z Krakowa zrobili na mnie na prawdę dobre wrażenie, jeszcze nic się nie udało ale polecam ich z całego serca. Powodzenia dziewczyny, trzymam kciuki za Was :*
 
Do góry