reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Dołączył(a)
5 Kwiecień 2022
Postów
12
Hej dziewczyny! Mam cykle około 30 dniowe, w 12 dniu cyklu byłam u ginekologa i powiedziała mi że już miałam owulację - albo w ten sam dzień albo trochę wcześniej. Dzisiaj miałam dostać okres - 30 dnia cyklu i dwa testy pozytywne i beta 88.7. Czy jest ona normalna czy niska? To moja pierwsza ciąża, dlatego się martwię.Beta 88.7 około 18 dni po owulacji 🤔
 
reklama
Beta startuję od 0. Każda kobieta nawet w tym samym dniu cyklu itp ma inna wartość :) także ciąża jest bo HCG na to wskazuje. Teraz sobie możesz powtórzyć po 48h :) i nie spiesz się z wizytą u lekarza bo i tak nic nie zobaczy😇 umów się za ok2tyg
 
Do góry