reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna ciąża

Dołączył(a)
5 Styczeń 2024
Postów
7
Hej dziewczyny mam pytanko 😃 od 12 do 18 miałam okres, dni płodne teoretycznie od 21 do 27 dokładnie 25 miała wypadać mi owulacja, cały ten okres a nawet długo przed i po każdego dnia nawet po 2-3 razy współżyłam.
Zostały mi 4 dni do miesiączki...
3 dni temu miałam twarde i bolesne piersi tylko jeden dzień, nabrzmiałe i większe sutki są cały czas od 5 dni jakoś.. Wczoraj czyli niby 10 dni od owulacji koszmarnie bolał mnie brzuch kłucie raz lewa raz prawa strona jednak bardziej prawa rano dziś wstałam wszystko przeszło. Mam delikatny śluz przezroczysty, wodnisty, bezwonny. Do tego czasem zakręci mi się w głowie raz wieczorem raz rano. Szyjka macicy twarda, zamknięta, bez problemu sięgam palcem, wymiary trzonu ponad 5cm na ponad 3cm
Endometrium 13mm

Czy robić sobie nadzieję?
Pomocy 😆
 
reklama
Hej dziewczyny mam pytanko 😃 od 12 do 18 miałam okres, dni płodne teoretycznie od 21 do 27 dokładnie 25 miała wypadać mi owulacja, cały ten okres a nawet długo przed i po każdego dnia nawet po 2-3 razy współżyłam.
Zostały mi 4 dni do miesiączki...
3 dni temu miałam twarde i bolesne piersi tylko jeden dzień, nabrzmiałe i większe sutki są cały czas od 5 dni jakoś.. Wczoraj czyli niby 10 dni od owulacji koszmarnie bolał mnie brzuch kłucie raz lewa raz prawa strona jednak bardziej prawa rano dziś wstałam wszystko przeszło. Mam delikatny śluz przezroczysty, wodnisty, bezwonny. Do tego czasem zakręci mi się w głowie raz wieczorem raz rano. Szyjka macicy twarda, zamknięta, bez problemu sięgam palcem, wymiary trzonu ponad 5cm na ponad 3cm
Endometrium 13mm

Czy robić sobie nadzieję?
Pomocy 😆
Zapomniałam dodać, że 3 dni bolały mnie sutki później przeszło, i ból piersi też przeszedł teraz co do sutków tylko dyskomfort
 
reklama
Do góry