reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesna owulacja?

natka9898

Początkująca w BB
Dołączył(a)
16 Listopad 2021
Postów
28
Witam was kochane kobietki
Powiedzcie mi czy to jest możliwe aby owulacja aż tak bardzo się przesunęła? Cykle mam regularne- 31 dni. Owulacja zazwyczaj była 16 dnia cyklu.
Jestem trzy dni po okresie i zauważyłam u siebie spore ilości rozciągliwego śluzu oraz uczucie kłucia/ ciągnięcia jajnika jak przed owulacją.
Czy możliwe jest żeby aż tak się przesunęła? Czy jajeczko w ogóle wystarczająco urosło aby mogło coś z tego wyjść? :/
 
reklama
Od 13 miesięcy staraliśmy się o dziecko. Miałam monitorowanie cyklu i z reguły owulacja była koło 16-18 dnia cyklu. W październiku miałam owulacje w 10 dniu cyklu - i ten okazał się tym szczęśliwym ❤
 
A jak długie masz miesiączki? Jeśli 3 dni po okresie to np 8-10dc to czasami tak się zdarza, że owulacja przychodzi wcześniej.
 
Witam was kochane kobietki
Powiedzcie mi czy to jest możliwe aby owulacja aż tak bardzo się przesunęła? Cykle mam regularne- 31 dni. Owulacja zazwyczaj była 16 dnia cyklu.
Jestem trzy dni po okresie i zauważyłam u siebie spore ilości rozciągliwego śluzu oraz uczucie kłucia/ ciągnięcia jajnika jak przed owulacją.
Czy możliwe jest żeby aż tak się przesunęła? Czy jajeczko w ogóle wystarczająco urosło aby mogło coś z tego wyjść? :/
Mam chyba dokładnie tak samo w obecnym cyklu. Mój śluz jest przezroczysty i rozciągliwy, mam uczucie wilgotności choć moje owulacje wg aplikacji miałyby przypaść w 16dc a mam dopiero 11dc. Moje cykle też trwają 30-31 dni a poprzedni trwał aż 35 🙈. Nie monitoruję się u lekarza, ale może owulacja wystąpi (jeśli wystąpi) u mnie wcześniej tak, jak Ty u siebie zakładasz?? 🤷🏼‍♀️
 
reklama
Mam chyba dokładnie tak samo w obecnym cyklu. Mój śluz jest przezroczysty i rozciągliwy, mam uczucie wilgotności choć moje owulacje wg aplikacji miałyby przypaść w 16dc a mam dopiero 11dc. Moje cykle też trwają 30-31 dni a poprzedni trwał aż 35 🙈. Nie monitoruję się u lekarza, ale może owulacja wystąpi (jeśli wystąpi) u mnie wcześniej tak, jak Ty u siebie zakładasz?? 🤷🏼‍♀️
Trzymam kciuki ❤️
 
Do góry