reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wczesniak problem z karmieniem

Wiesz co nietolerancje laktozy tez ma, bo np mleko dla alergikow pepti wyeliminowalo objawy alergii ale objawy nietolerancji na laktoze zostaly. Alergolog powiedziala ze u malej to kwestia niedojrzalego ukladu pokarmowego stad nietolerancja laztozy i bialka krowiego, ktora minie pewnie z wiekiem.
Ale wlasnie nie wiem w jaki sposob dieta bezmleczna pomagala tez na nietolerancje laktozy?:D moze to jeszcze bardziej skomplikowane
Podawalas Delicol i karmilas normalnie bez diety?
 
reklama
Tak, wczesniej przed dietą dawalam delicol. Ale nie widzialam znaczacej poprawy. Moze za mało kropli dawalam.
Ale na diecie bezmlecznej bylam ja, a dziecko pilo moje mleko. a mleko kobiece i tak zawsze ma laktoze. Dlatego myslalam, ze moze tej laktozy bylo mniej jak bylam na diecie. Albo moze alergia zaostrzala nietolerancje laktozy
 
Tak, wczesniej przed dietą dawalam delicol. Ale nie widzialam znaczacej poprawy. Moze za mało kropli dawalam.
Ale na diecie bezmlecznej bylam ja, a dziecko pilo moje mleko. a mleko kobiece i tak zawsze ma laktoze. Dlatego myslalam, ze moze tej laktozy bylo mniej jak bylam na diecie. Albo moze alergia zaostrzala nietolerancje laktozy
Mniej na pewno nie bo poziom jest staly:-)
Ale nigdy mleko mamy nie jest przyczyną .Trzeba cos eliminować poprostu co przenika.i szkodzi
 
No to eliminacja super pomogla, ale pojawil sie problem spadku wagi, bo kilo na tydzień tracilam a mała nie przybierała. Zastanawiam się czy da się cos zrobic zeby tego uniknąc przy kolejnym dziecku
 
Do góry