reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wcześniak z zespołem Downa

Oliwia1991

Początkująca w BB
Miałam antybiotyk przez 10 dni, teraz odstawili, lekarz powiedział ze jak nie będzie infekcji To nawet wytrzymam do 26 tygodnia.

reklama

MamaM123

Fanka BB :)
Miałam antybiotyk przez 10 dni, teraz odstawili, lekarz powiedział ze jak nie będzie infekcji To nawet wytrzymam do 26 tygodnia.
Hej kochana i co tam u was?
Mi się wody uzupełniły i dalej mam zalecenie picia dużej ilości wody. Mały urósł , lekarz powiedział że będzie małym dzieckiem. 7 maja się dowiem co z serduszkiem, czy będzie potrzebna operacja i w jakim szpitalu i kiedy będę rodzić.
Daj znac co u was ♥️♥️♥️

Oliwia1991

Początkująca w BB
Hej kochana i co tam u was?
Mi się wody uzupełniły i dalej mam zalecenie picia dużej ilości wody. Mały urósł , lekarz powiedział że będzie małym dzieckiem. 7 maja się dowiem co z serduszkiem, czy będzie potrzebna operacja i w jakim szpitalu i kiedy będę rodzić.
Daj znac co u was ♥️♥️♥️
Hej

blanny

Trzymam kciuki za Was Dziewczyny i Wasze maluszki - obyście były w dwupaku jak najdłużej 🤗

reklama

MamaM123

Hejka u nas wiele się działo .Synek urodził się w 37 tyg. i nie tylko ma wadę serduszka 😞 Ma też Sekwncję Pierre Robina(cofniętą żuchwa, rozszczep podniebienia twardego i miękkiego) , dodatkowo w pierwszym tygodniu życia zachorował na martwicze zapalenie jelit i musieli operować.Ma tymczasowo zrobioną stomię) powtórzono też badania genetyczne z podejrzeniem duplikacji chromosomu 5 i okazało się że ma jednak delecję terminalną w ramieniu długim (q) chromosomu 4 ( 46,XY,del 4q33)podobno bardzo rzadkie 😞. 80 dni spędził w Katowicach a teraz jesteśmy w Olsztynie gdzie wczoraj przeszedł dystrakcje żuchwy.Jeszcze bardzo długa droga przed nami.

Do góry