reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Wczesny test pozytywny

frez.ja1987

Fanka BB :)
Dołączył(a)
14 Czerwiec 2019
Postów
3 756
WITAM. W sumie jest to moj pierwszy post ma jakim kolwiek forum ale mam problem.
Tydzień temu gdy bylam w szpitalu wyszlo mi z badania moczu ze jestem w ciąży, lecz jedno co mnie zastanawia ze bylam wtedy 2 tyg po ostatniej miesiące. Lekarz stwierdził że szybko wyszedł test pozytywny ale ze wyniki się raczej nie mylą. Zostało mi od dziś 6 dni do następnej miesiączki, robilam test jeden w tyg byl nie wyraźny dziś drugi i tylko jedna kreska . Co robić?
Olka
Jeżeli tydzień temu miałaś w szpitalu HCG w moczu, to teraz test sikany powinien wyjść pozytywny. Beta na początku ciąży bardzo szybko rośnie. Skoro testy masz negatywne, to albo przytrafił ci się biochem i w szpitalu wyłapali betę spadkową albo nastąpiła jakaś pomyłka w laboratorium.

Ja bym na twoim miejscu poszła na betę prywatnie. W UK jest taka możliwość.
 
reklama
Do góry