• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Wędrujące jąderko

Mama2018mama

Fanka BB :)
Witam, moj synek ma 2.5 roku od pewnego czasu badam mu jąderko, widze, że ono wedruje raz jest wyżej raz nizej, nie schodzi całkiem w dół myślicie, że już czas na wizyte u pediatry?
Ah dodam, że jest ono z reguly tak w polowie może jeszcze zejdzie bez zabiegu? :(
 
reklama
Warto wybrać się do chirurga , mój syn miał zabieg jak miał 1,5 roku w centrum zdrowia dziecka w Katowicach tylko dwie noce , warunki były na prawdę dobre ;) tylko ze syn miał czasem nawet w brzuchu te jądro 😔
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry