reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Weekend z nastolatkiem

MamaSynkow

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
27 Październik 2016
Postów
42
Kobietki, co mozna robic z nastolatkiem w warszawie...? odwiedza mnie w styczniu na dwa dni jeden taki i pewnie jak sie zobaczymy na swieta to bedzie pytal.. podpowiedzcie cos co moze sie spodobac 16 latkowi, gdzie sie chodzi z takimi wielkoludami;)
 
reklama
Jest wiele miejsc :) zalezy co lubi i czy chodzi o zwiedzanie czy po prostu spędzenie czasu:) ja bym się przeszła Nowym Światem na Plac Zamkowy o zmroku (świąteczne światełka itd), łyżwy na narodowym, w centrum nauki Kopernik będzie pewnie sporo atrakcji ;) może jakiś pokój zagadek;)
 
Starówkę mamy piękną i tak jak piszą dziewczyny - Centrum Nauki Kopernik, muzem PW tez warte zobaczenia ale nie wiem czy w tym wieku. To zalezy od zainteresowan.
Jak lubi piłkę nożną to można zwiedzić muzem Legii Warszawa i stadion
 
Łyżwy na narodowym to świetny pomysł, tylko trzeba wcześniej bilet zarezerwować, bo zawsze jest pełno ludzi. To samo w Centrum Nauki Kopernik.
Na starówce są klimatyczne knajpki, nie wiem czy coś jeszcze się dzieje na pl. Trzech Krzyży?
 
Z łyżwami to lepiej uwazac, np nastolatki w moim otoczeniu nie jezdzą w ogole ;) ale chyba jakas górka tez na narodowym jest do zjezdzania, to juz predzej. CNK jest fajne, podoba sie ludziom w kazdym wieku, w styczniu to ze spacerami moze byc roznie, taka mlodziez nie zawsze chetna, tym bardziej jak zimno jest. A moze np kręgle i kino? Mnie by się podobal taki zestaw. :) a w styczniu ma wejsc jakis polski film o nastolatkach no to akurat :)
 
Z łyżwami to lepiej uwazac, np nastolatki w moim otoczeniu nie jezdzą w ogole ;) ale chyba jakas górka tez na narodowym jest do zjezdzania, to juz predzej. CNK jest fajne, podoba sie ludziom w kazdym wieku, w styczniu to ze spacerami moze byc roznie, taka mlodziez nie zawsze chetna, tym bardziej jak zimno jest. A moze np kręgle i kino? Mnie by się podobal taki zestaw. :) a w styczniu ma wejsc jakis polski film o nastolatkach no to akurat :)

Ma wejść Studniówka, na pewno będą się dobrze bawić w kinie, obstawiam że niemal w każdym dialogu będą krzyczeć : "Aaaa ja to znam, u nas też tak" :D
Także tak, polecam kino i zimowy narodowy :D
 
reklama
Ma wejść Studniówka, na pewno będą się dobrze bawić w kinie, obstawiam że niemal w każdym dialogu będą krzyczeć : "Aaaa ja to znam, u nas też tak" :D
Także tak, polecam kino i zimowy narodowy :D
Widziałam trailer tej „Studniówki”. To może być super film dla młodzieży. Poczucie humoru, dialogi w tym stylu, więc może być hit :)
 
Do góry