reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Weekend z nastolatkiem

reklama
Jak rogucki, to wchodzę w to :) Ostatnio mam na niego zajawkę, Moja Gabisia jeszcze nie target na studniówkę, ale podśpiewywała jego piosenkę' oddaj wszystkie moje lajki..." ;)
 
Moja jeszcze za mala na wypad z kina ale siostra ze swoją córką sie wybiera :) Młoda strasznie jak to sie mówi po młodzieżowemu zajarana ;) Wiec pewnie większość nastolatków ucieszy sie na wypad na ten film.
 
Nie wiedziałam nawet, że już po premierze, ale też widziałam zapowiedź tego filmu. Chętnie się wybiorę. Wyobraziłam sobie, żeby zebrać całą ekipę z mojej studniówki. To byłby szał! :)
 
Ja już bym wolałaniektórych nie oglądać z klasy, he, he... ale w kieckę bym się pewnie jeszcze zmieściła... Na film idę
 
reklama
Do góry