reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Trudne relacje z nastolatkiem

Dołączył(a)
23 Lipiec 2015
Postów
10
Rozwiązania
0
No jak sie zaczyna bunt to dotyczy prawie wszystkich dziedzin życia: zachowania, ubierania się, postrzegania swiata. Ciezki to okres dla nastolatka i rodziców :)
 
reklama
Dołączył(a)
22 Maj 2017
Postów
9
Rozwiązania
0
Ja mam na to sposób - pewna doza dyscypliny od maleńkości. Moje dziecko się buntuje, bywa wściekłe, wrogie i czasami przypomina mi małego, złośliwego gnoma i wyrodka, ale wie kiedy przesadza i kiedy ma się bezapelacyjnie posłuchać mamuśki - bo nic nie wskóra...
 
Dołączył(a)
9 Październik 2015
Postów
1
Miasto
Rzeszów
Rozwiązania
0
u mnie syn jest na etapie "pozjadania wszystkich mądrości". Poprawia każdego, wszystko wie lepiej. Wystarczy, że ktoś powie, że 100 :3 jest 33, to od razu poprawi , że 33,333333 itd. Jest to strasznie wkurzające, ale chyba jeszcze nienajgorzej. :)
 
Dołączył(a)
6 Lipiec 2016
Postów
5
Rozwiązania
0
U nas też się zaczęło, czasem wolę się nie odzywać, żeby nie było "awantury". Ale jak już złość przejdzie, to staramy się omówić temat i pokazać, że wszyscy mamy podobne emocje i musimy się nauczyć radzić sobie z nimi. No i przede wszystkim dobrze działa, kiedy okażemy zrozumienie, choć to momentami trudne.
 
Do góry