reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

reklama
mikus a - z Was tez sliczniusia parka :-D sliczne macie zdjecia my za chwilke do lekarza maly mial w nocy biegunke i zygal jak cos wypil a poza tym to musze isc na kontrole i po leki na anemie dla malego bede potem :-)
 
wrocilam z Sewkiem od lekarza i dostal zastrzyk z witaminami w posladek i dodatkowo tyle lekarstw ze hoho :szok::no: masakra jade teraz do apteki wykupic to wszystko no i zacznie sie kuracja :-( mleko mam mu dawac po 90 lub 100 ml nie cala dawke i nie moge soczkow tylko herbatki
do potem - odpisze reszte jak wroce :tak:
 
hej kurcze troche przysnelam z malym bo i mnie chyba cos zlapalo tak mi nie dobrze bylo i jeszcze te zatoki i bol glowy ehhhhh :wściekła/y: ale teraz jest juz o wiele lepiej :-D tak wiec zabralam sie za odpisywanie :-)
mikus_a - naszym fotografem byl od mojego kuzyn :tak: a bylas na tych zakupach - udane :confused: oooooo widze ze imprezka my za niedlugo :-D no za 4 dni :cool2: a co masz zamiar z wloskami robic :happy: a objawy anemii to nie ja zauwazylam lekarz powiedzial ze on jakis blady jest i ze zrobi badania zeby sprawdzic czy jednak jest czy nie ma no i zlecil morfologie i moch i okazalo sie niestety ze ta anemia jest juz u nas odkad skonczyl 3 miesiace :dry: no i tak trwa i trwa i czekamy az sie polepszy :-D dokladnie ten dzien to masakra taka pogoda dziwna i zle samopoczucie jest ze nie wiem ide dac mu syropki i tabletki a potem kapac i spac :happy2:
milej nocki
 
witam ale juz ostatni raz dzisiaj bo ide usypiac malego bo nie chce mi spac a juz jest wykapany pojedzony dalam mu wszystkie tabletki i syropki a niestety cos ma problem z zasypianiem a jeszcze ta biegunka go meczy ... :no: tak wiec nie mam pojecia o ktorej zasnie a o tej godzinie maluszek juz zawsze spal :dry: no nic zobaczymy jak tam nocka czy bedzie wstawanie jak wczorajszej nocy i meka przez ponad 2 godziny w tym kapiel malego bo tak sie osral ze az po kark i borok jak zasnal wczoraj tak nie wiedzialam kiedy :tak: spal do 8 :-)
ja mykam bo sie tam odzywa a moj m zamiast go usypaic to z nim gada :wściekła/y:
 
hej witam
dziekuje za cieple slowa jak i w miom imieniu tak i Sewerynka :tak::-D
u nas juz troche lepiej z piciem juz pije normalnie a dzis zrobi mu kompot z jagod i dam same jagody powinno mu przejsc i mam nadzieje ze po tym bedzie sie juz lepij czul :happy:
powodzenia mikus_a u fryzjera :-D ok sewcio ucalowany od ciotki ;-) zmykam dac mu syropki pa pa:-D
 
witam sie i ja dzisiejszym dzionkiem :-)
Sewcio dalej ma biegunke kurcze te lekarstwa nie pomagaja :wściekła/y: jak sie nie poprawi to poniedzialek kontrola :dry: masakra mam nadzieje ze juz do tego czasu bedzie ok :dry: ja teraz u mamy bo moj m pojechal do Krakowa z kolega bo jego znajomy jest dj i gra na weselu a moj robi jako kierowca :tak: tak wiec bedzie dopiero jutro rano albo w poludnie no to ja mam dzis wolne i chyba zrobie sobie maly wypad tym bardziej ze z m mielismy wczoraj sprzeczke :angry: musze sie troche odstresowac :-p
mikus a - Sewek wazy kolo7,800 g a nie wiem ile mierzy ale ubranka na 74 cm ma dobre :-D u nas obiadki byly na porzadku dziennym w poludnie zawsze cos ciamal dzis robie mu brokuly i ziemniaczki z mieskiem choc nie wiem czy bedzie jadl bo przez ta chorobe malo je a szczegolnie nie chce mi juz jesc takich dan- ale sprobujemy :tak:
milego dzionka zycze malutki wraca zaraz ze spacerku bo jest z ciocia tak wiec bede miala zajecie a ze teraz taka maruda z niego to nie ma nawet czasu wejsc tym bardziej ze moj m pojechal do krakowa i jutro wraca :wściekła/y:
 
ja sobie wlasnie strzelilam godzinna drzemke - maly jeszcze spi
aha zapomnialam sie pochwalic ze szwagierka sie wkoncu wyprowadzila - wczoraj :rofl2:
ale musze przyznac ze jak tak patrzalam jak oni sie wyprowadzaja to az mi przykro bylo ze takie ofermy jak oni maja swoje mieszkanie a my dalej na lasce u tesciow :no::-( plakac mi sie chcialo ze musimy poczekac na lepsze czasy chociaz teraz z tymi kredytami to ehhh ... :wściekła/y:
 
witam sie dzis troche pozno
nie mialam pradu od poludnia do teraz :wściekła/y: na szczescie juz jest i wody tez nie bylo - nie wiem jak bym okapala malego skoro nawet nie bylo czasu nabrac wody bo nikt nie wiedzial ze nie bedzie ani pradu ani wody ehhh
mikus a - baw sie na imprezce :-D wypij za moje zdrowko :-p a moj m jest gornikiem strzalowym :tak:
ide kapac malego
dobrej nocki
 
reklama
mikus a - dziekuje dziekuje :-D ja tez na chwilke :-) wejde popoludniu jak maly zasnie mi na lduzej to wtedy se poklikamy :-):tak: papa buzkiaczki
 
Do góry