reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

witam - ja tylko na chwile bo teraz kiedy moj maly jest marudny przez 24 godziny na dobe to nawet nie mam na nic czasu wlasnie mi zasnal ale nie wiem na jak dlugo bo on tak spi a zaraz zrywa mi sie z rykiem - ale podejrzewam ze to zabki mu juz sie wyrzynaja w nocy tez mamy czestsze wstawania a od rana to marudzenie ryk i nic innego a pod wieczor goraczka ktora zbijam potem panadolem dla dzieci ... :dry: szkoda mi go bo mecze go co chwile termometrem smarowaniem dziasel masazem i wogole on sie meczy ... ehhha zapowiadalo sie tak fajnie niestety najgorsze jest chyba wyrzynanie coz trezba to przetrwac ...
 
reklama
witam sie w taki ponury dzien no i torche niewyspany :dry:
w sumie to Sewek jak zasnal kolo 21 to obudzil sie chyba przed 4 albo nawet bylo w pol do 4 ale byl potem taki marudny bo nie umial zasnac ze zasnal po 5 :wściekła/y: masakra ale musze powiedziec ze pod wieczor juz nie bylo ani goraczki ani marudzenia
dzis jak wstalismy to jeszcze tez nie marudzil - jst grzeczny nawet umie sie zabawic w lozeczku sam :tak: zobaczymy jak bedie dalej
aha i od wczoraj bierze juz leki na ta anemie i przez 6 tyg non stop potem 2 tyg przerwa i badania kontrolne :dry:
oki zmykam na kawusie i sniadanko - potem wejde :-D
 
ja wlasnie uspalam malego i moge isc dokanczac moj zurek mniam wkoncu zjem obiad ale wiecie co moj maly dzis odziwo spokojny nawet tfu tfu tfu zeby nie zapeszyc :-D teraz zasnal to moze bedzie spal do 17:30 - 18 :tak:
 
witam sie z rana
ja juz po kawusi :tak: zreszta wg nowego czasu obudzilismy sie po 6 :szok::dry: masakra tak wczesnie rano ... :dry: nasz malutki tez juz o wiele spokojniejszy a wlasnie mam pytanko- ciagle zapominalam ale teraz juz pamietalam - powiedz mi ile wyrzynaja sie zabki chodzi o to czy ta ostatnia faza jest dluga czy krotka czy tez w zaleznosci u dziecka :confused:... bo u nas jeszcze nic a ja juz z takim zniecierpliwieniem czekam na te zebolki i jak na zlosc ... troche pomieszalam :sorry2: ale chyba mnie zrozumiesz :rolleyes2:
wiec na teraz to wszystko :-D
mikus_a - heh no tak to chyba najgorszy moment kiedy te zeby wychodza ... :dry: tak mam konto napisze Ci PW bo tak na forum to niebezpiecznie :tak:
 
no to dzisiejszym dzionkiem witam sie pierwsza ale wczoraj bylo cicho ja zbytnio tez nie mialam czasu nawet usiasc :dry: no a z tym gryzieniem to mam nadzieje ze nie bedzie choc juz jak mam go na rekach to gryzie ale zeby to ja mam nadzieje ze pojawia sie jak najszybciej bo juz za dlugo wychodza :dry:
do potem :-D
 
witam sie juz po kawusi :-D
wczoraj pod wieczor probowalismy z m puszczac malego asekurujac go on z jednej strony ja z drugiej i musze poewiedziec ze w zaleznosci jak stal to sam potrafil ustac nawet z 5 sekund :szok: a jak szedl i puszczalam go to zrobil chyba gora 2 kroki ale i tak jest taki niepewny w tym co robi wiec jeszcze poczekamy :tak:
heh troche zaniedbujemy to nasze forum ale ja teraz jakos czasu ostatnio ni mialam wiec mam nadzieje ze od dzis sie to poprawi ;-)no a z Julki maly glodomorek Ci sie powoli robi :-D u nas to na porzadku dziennym :happy2:
kurcze zmykam bo ta mala maruda czasem mnie juz dobija ... :dry:
 
u na sodkad zmieniono czas Sewcio wstaje po 6 przed 7 :szok: jest poprostu masakrawczoraj jak sewek byl amrudny to wolal mama i chcial sie tulic do mnie :-D
ja dzis mam w planach zrobic jakas salatke alen nie wiem jaka czy z brokul czy tao tao :huh::unsure:
do potem jak co jestem na gg :-D nr jest na nk bo widzialam ze ty nie masz :-(
papapa udanych golabkow ;-)
 
na chwile tylko bo maly zaspypia albo nawet juz zasnal wiec chce dolaczyc do niego bo jestem dzis tak pitoma maly sie przestawil razem z zegarkiem i teraz te wstawanie mnie dobija :wściekła/y: ehhh porazka :tak:
 
Witam sie dzisiaj pierwsza hihih :-D
my mielismy pobudke o 6:40 ale na chwile polozylam go do lozeczka dalam zabawki i lezalam do 7 :-D
teraz juz po kawce ale sniadanko musze zjesc maly w chodziku brusi przez ta chwilke a potem nie wiem co bede robila aha mam wpasc do znajomej na kawe wiec sobie troche poklachamy :-)
kurcze mlody mi ucieka po pokojach i musze wszystkie zamykac zeby miec go na oku ... :dry: bo ten rozbojnik wszystko dotyka :tak:
 
reklama
Do góry