reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

patrysia

Mamy lutowe'08
Dołączył(a)
12 Wrzesień 2007
Postów
4 698
Miasto
Rybnik
Witam :-)
Zalozylam ten watek z tego wzgledu ze strasznie duzo nas tu mamus ale nigdzie nic nie slychac o Rybniku wiec jesli bedzie ktoras mamuska z Rybnika odezwijcie sie
fajnie byloby pogadac :-D
pozdrawiam
 
reklama
czy ja dobrze widze jestes tutaj chyba nowa czyz nie :confused: ale fajnie ze jestes :-D bedziemy mialy swoje forum na pogaduchy ;-) no i moze kiedys umowimy sie na spotkanko dlatego mam nadzieje ze bedzie nas wiecej :tak:
pozdrawiam :-)
 
mikus_a - pewnie ze nie bedzie przeszkadzac - pisz jak najczesciej :-D
no wlasnie podobny wiek maja :-) a tak patrze na Twoj suwaczek czy macie dzis rocznice slubu ??
Sliczna Twoja corcia.
aha jestesmy w tym samym wieku :-D
 
Ostatnia edycja:
mikus_a - no widzisz a moze to przeznaczenie :confused::-D hihih ja tez mam nadzieje ze powiekszy sie nasz krag - poczekamy zobaczymy ... :happy2:
jak tam sie Julcia chowa - ma jakies zabki :confused:
a powiedz mi gdzie rodzilas ale pewnie w zorach czy tak :confused: ja rodzilam w rybniku
do potem :-)
 
Ostatnia edycja:
mikus-a u nas jeszcze ani jednego zabka wychodza juz jak mial 4 miesiace ale wyjsc nie umieja :dry: a w rybniku na porodowce nie bylo tak zle ani nie bylo tez dobrze mialam porod rodzinny i bardzo sie z tego ciesze bylo super :tak: a jak juz przywiezli mnie na sale to powiem ci ze jak zadzwonilam po pielegniarke to przyszla wiec tez nie narzekam :-D tylko przesiedzielismy 3 dni dluzej bo Seweryn mial zoltaczke i musial pod lampami lezec :-( ale juz jest ok :-) teraz walczymy z anemia juz jak mial 3 miesiace wykryli u niego :dry:
wklejam fote mojego bobaska :tak::-D
 
no ja tez mam taka nadzieje ze wejdziemy tego samego czasu i bedziemy pisac :-D zwykle maly mi spi po 2-3 godziny kolo15 tak wiec wtedy siadam :-) a na temat Rybnika jest duzo roznych zdan tak wiec to indywidualna sprawa kazdego :tak: ja zmiatam bo maly mi ucieka co chwile i musze gonic szkraba :-D
 
reklama
mikus a - wrzuc jakies Wasze foto slubne ja tez wrzuce jak bede w domku bo jestem teraz u mamy - u tesciow nie lubie byc jak mojego nie ma w domku a jest jeszcze w pracy ale juz niedlugo :-D
 
Do góry