reklama

Welcome to Rybnik :)

Temat na forum 'Śląsk' rozpoczęty przez patrysia, 9 Październik 2008.

1. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

Witam :-)
    Zalozylam ten watek z tego wzgledu ze strasznie duzo nas tu mamus ale nigdzie nic nie slychac o Rybniku wiec jesli bedzie ktoras mamuska z Rybnika odezwijcie sie
    fajnie byloby pogadac :-D
    pozdrawiam

2. aga810123

aga810123 Początkująca w BB

Witam Rybniczankę :-)
    Pozdrawiam AGNIESZKA

3. reklama
  4. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

aga810123 - fajnie ze jestes mam nadzieje ze nazbiera nas sie wiecej :-D
    skad dokladnie jestes :confused:

5. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

czy ja dobrze widze jestes tutaj chyba nowa czyz nie :confused: ale fajnie ze jestes :-D bedziemy mialy swoje forum na pogaduchy ;-) no i moze kiedys umowimy sie na spotkanko dlatego mam nadzieje ze bedzie nas wiecej :tak:
    pozdrawiam :-)

6. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

mikus_a - pewnie ze nie bedzie przeszkadzac - pisz jak najczesciej :-D
    no wlasnie podobny wiek maja :-) a tak patrze na Twoj suwaczek czy macie dzis rocznice slubu ??
    Sliczna Twoja corcia.
    aha jestesmy w tym samym wieku :-D

Ostatnia edycja: 13 Październik 2008
  7. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

mikus_a - no widzisz a moze to przeznaczenie :confused::-D hihih ja tez mam nadzieje ze powiekszy sie nasz krag - poczekamy zobaczymy ... :happy2:
    jak tam sie Julcia chowa - ma jakies zabki :confused:
    a powiedz mi gdzie rodzilas ale pewnie w zorach czy tak :confused: ja rodzilam w rybniku
    do potem :-)

Ostatnia edycja: 14 Październik 2008
  8. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

mikus-a u nas jeszcze ani jednego zabka wychodza juz jak mial 4 miesiace ale wyjsc nie umieja :dry: a w rybniku na porodowce nie bylo tak zle ani nie bylo tez dobrze mialam porod rodzinny i bardzo sie z tego ciesze bylo super :tak: a jak juz przywiezli mnie na sale to powiem ci ze jak zadzwonilam po pielegniarke to przyszla wiec tez nie narzekam :-D tylko przesiedzielismy 3 dni dluzej bo Seweryn mial zoltaczke i musial pod lampami lezec :-( ale juz jest ok :-) teraz walczymy z anemia juz jak mial 3 miesiace wykryli u niego :dry:
    wklejam fote mojego bobaska :tak::-D

9. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

no ja tez mam taka nadzieje ze wejdziemy tego samego czasu i bedziemy pisac :-D zwykle maly mi spi po 2-3 godziny kolo15 tak wiec wtedy siadam :-) a na temat Rybnika jest duzo roznych zdan tak wiec to indywidualna sprawa kazdego :tak: ja zmiatam bo maly mi ucieka co chwile i musze gonic szkraba :-D

10. reklama
  11. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

aaaaaaaaaale cicho :sorry2:

12. patrysia

patrysia Mamy lutowe'08

mikus a - wrzuc jakies Wasze foto slubne ja tez wrzuce jak bede w domku bo jestem teraz u mamy - u tesciow nie lubie byc jak mojego nie ma w domku a jest jeszcze w pracy ale juz niedlugo :-D

Poleć forum