reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

jestem wieczorkiem
jestem zla na mojego m kurcze dopiero teraz niedawno przyszedl bo poszedl do kolegi niby za jakas "dorywcza robota" ale zaliczyc browca musial :wściekła/y::no::angry: zaraz zrobilam mu takiej awantury ze i mnie i pewnie jemu sie odechcialo a teraz spi .... franca zbolala :dry::sorry2: uffffffffffff Ci faceci to jest normalnie ... :baffled:

malusi zasnal mi o 20:30 i teraz smacznie spi mam nadzieje ze w nocy tez mi bedzie tak fajnie spal jak teraz :-) ja za chwilke tez zmykam w kimonko tylko lukne jeszcze raz na allegro bo licytuje malemu kurteczke .... a jutro o 10:55 konczy sie licytacja wiec musze uwazac zeby mnie ktos nie przebil :-D hihih

milej nocusi :tak:
 
reklama
to lec lec :-D
ja juz wszystko porobilam - zmienilam posciel pomylam okno posprztalam pokoje poodkurzalam bylam na zakupach i zrobilam salatke a teraz luzikujemy z malym
no i szukamy co chwila tego zeba a tu nic............ :dry::dry::dry::dry::dry: hihihi
nie mamy juz co robic a sami w domku jestesmy i nam sie nudzi :tak::tak::tak:
 
jka tam na grobach dzisiaj??
bylas??
masz kogos w Rybniku??
my dzisiaj bylismy Sewek byl taki zaciekawiony ze hej :-)
a jak tam wczoraj po halloweenie?? imprezowalas??
milej nocki :-D
 
witam sie z mlaym na kolankach :dry:
ja to moze nawet i bym sie wyspala gdybymoj m do pozna nie ogladal tv i tym samym nie obudzil po 12 w nocy malego ... a ten nie chcial potem usnac :wściekła/y: a tak rano wstalismy o 7:30 :-)
zaraz tez ide zrobic sobie kawke przygotowac sie na zakupy ....:dry:
joola.28 - ja niestety nie znam tego dr moim prowadzacym byl dr Grudzien i niestety nie potrafie Ci pomoc :-( a zobacz na forum "Złota lista" tam sa namiary pewnie :tak:
pozdrawiam

ja mykam bo juz marudzi.......:wściekła/y:
 
reklama
Do góry