reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Welcome to Rybnik :)

kurcze ale jestem zla
chcialam dzis skladac zamowienie z Oriflame ale okazalo sie ze nie mam zaplaconej poprzedniej faktury co jest nie mozliwe bo wysylalam nawet fax do Warszawy ze zaplacilam fakture na 377 zl i minelo juz 6 dni a oni nie maja mojej wplaty i teraz musze placic kare jak to sie nie wyjasni a najgorsze jest to ze nie moge robic kolejnego zamowienia :wściekła/y::no::angry: a klienci czekaja na swoje produkty :szok: jak przyjde do domu bo jestem teraz u mamusi to bede musiala jeszcze raz zobaczyc rachunki i przekalkulowac nr konta czy dobrze wpisane i nr faxu ehhh ale jestem zla jak bedzie wszystko wporzadku to przejde sie do puknktu w ktorym placilam i wysylalam fax bo to jest nie mozlowe az sama moja mama jest zdziwiona bo jest moim sponsorem :crazy:
 
reklama
witam i na chwile tylko
maly spi 2 razy do dnia a za 3 to juz na dobranoc :-)
wczoraj bylo fajnie - dziekuje za zyczonka troche pobalowalismy:-) moze spotkamy sie kiedys co :tak: a pieniazki doszly oni cos pomieszali
spadam bo maly sie obudzil :dry:
 
wlasnie skonczylam myc okno ale nameczylam sie nad wieszaniem zaslonek bo nie wiedzialam co tym razem z nimi zrobic ale i tak nie zrobilam z nimi co chcialam zreszta co chcialam?? hihi nie wiem :-)
zaraz ide ogladac "Fabryke Gwiazd" i "Pierwsza Milość" :tak:
fajnie byloby sie spotkac tez jestem za :rofl2:
jak kurczaczek :happy:
papa
 
ja wlasnie ciamam sobie kolacyjke tak na szybko .. bo jestem tak pitoma ze oczy mi sie zamykaja :sorry2:
ale zycze milych senkow

karaluchy pod poduchy hihihi .... :rofl2:
 
witam sie
kurcze ale masakra dzis w drodze do mamy niespodziewanie dostalam ... :dry: lecialo ze mnie wiec biegiem do mamy cala przesiaknieta - dobrze ze moja mama nosi takie male rozm bo pozyczylam ciuszki od niej :biggrin2:
no a sewcio juz troche lepiej jego kupki juz tez jakby sie normowaly ... :tak:
a co do kawki to teraz trzeba sie umowic kiedy gdzie i wogole ;-)
papap
 
witam sie w trakcie obiadku :-D wszyscy juz pojedli tylko nie ja bo musialam klopsiki dokanczac a ze maly spi moj m teraz tez poszedl do niego to mam chwilke dla siebie podejrzewam ze dluga bo pewnie obudzi sie na Pierwsza milosc :tak: albo wczesniej czyli na Fabryke Gwiazd :-D
mikus_a ale mamy tu pusto no nie ?? Ciekawe co z Agnieszka ??
 
Hej dziewczyny, jestem jestem!!!
Wczoraj miałam kontrolną wizytę, myślałam, że może uda się podejrzeć na usg czy to chłopczyk czy dziewczynka ale okazało się, że nóżki ma w mojej miednicy i nic z tego ale 6 listopada mamy wizytę w Rudzie Śląskiej - usg 3d, oczywiście nie jedziemy z powodu określenia płci ale sprawdzić czy Nasza Dzidzia jest zdrowa :-)

Pozdrawiamy :-)
--------------------------------------------------------------------------
http://babystrology.com/tickers/bab...ay=12&babycount=1"></param><param name="wmode
 
Witam sie
wczoraj wieczorem przed spaniem malego byly cyrki - zasnal ale za chwile obudzil mi sie z takim rykiem ze hej :szok: zupelnie nie wiedzialam co mu jest :no: ale teraz podejrzewam ze moze te jego pierwsze zabki :dry: dzis tez rano byla niesamowity ryk a moj m stwierdzil ze jeszcze dzis mamy jechac do centrum do jego dyrekcji po dokumenty a pogode rano nie mielismy wysmienita padalo i chcac nie chcac musialam jechac a ze ja prawka jeszcze nie mam i samochodu tez bo jest u mechanika to dupa blada trzebabylo sie busami wozic :wściekła/y: i jak to zalatwilam to musialam jeszcze pojechac z tym do innego biura i zaniesc to wszystko potem moglam jechac na pieszo jakies 1,5 - 2 km do domu :angry: ale jestem dzis wykamana tyle sie nachodzilam ze masakra - zla tez jestem na mojego bo zas szopki odstawia wrrrrrrrrrr :crazy: ach szkoda gadac .... :dry:

teraz nie jestem w stanie odpisac bo maly taki marudny ze och ale jak zasnie to obiecuje ze sie za to wezme :tak:;-)
 
zgodnie z obietnica odpisuje - nawet troche sie zdrzemlam :baffled: ale to ta pogoda tak na czlowieka dziala bo cos mnie czacha dymi :dry: auc ...
mikus a - no wrazen mialam ponad norme :dry: i juz mam dosc na dwa dni :-) mam nadzieje ze szybko mu wyjda ale to jest meka bo jak mial 4 miesiace to zaczely mu wychodzic i nic dopiero teraz znow daja o sobie znac :baffled: a codo pracy Twojego m to powodzenia - bedziesz miala wiecej na glowie bo mniej czasu bedzie ale zycze zebyscie sobie to pogodzili :-D
aga - to fajnie w sumie ja tez szybko nie wiedzialam co bede miala bo dowiedzialam sie chyba w 18 tyg ciazy , a nie wiedze Twojego suwaczka dokladnie w ktorym juz jestes ?? bo jak pamietam mialas chyba na poczatek przyszlego roku - zgadza sie ??

zmykam papapapapapa :happy2:
 
reklama
Do góry