reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

Duzo zdrowia szczescia (bo to teraz bedziemy miały wszystkie) radosci oraz spełnienia marzen. Na sylwestra pic nie bedziemy :p
 
reklama
Z okazji Bożego Narodzenia,
Składam Wam serdeczne życzenia.
Niech Wam święta miłe będą,
Z dźwiękiem śpiewu i kolędą.
Z wigilią tuż po zmroku,
I w radosnym Nowym Roku.
 
Tradycyjnie jak co roku
sypią się życzenia wokół,
większość życzy świąt obfitych
i prezentów znakomitych,
a ja życzę, moi mili,
byście święta te spędzili
tak jak każdy sobie marzy.
Może cicho bez hałasu
idąc na spacer gdzieś do lasu,
może w gronie swoich bliskich
jedząc karpia z jednej miski,
może gdzieś tam w ciepłym kraju
czując się jak Adam w raju,
może lepiąc gdzieś bałwana,
jeśli śniegu napada.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!:)
 
Kochane! Życzymy Wam (cała nasza trójka) dużo radości od rodzącego się Jezusa. Spełnienia marzeń, a w prezencie tego, co najbardziej Wam potrzeba (niekoniecznie tego, co chcecie ;-) )
 
ziewczyny i ja, a wlasciwie my dolaczamy sie do zyczen:)
zyczymy wszystkim zdrowych, wesolych i spokojnych Swiat Bozego Narodzenia, aby byl to czas spedzony z rodzina i osobami, ktore kochamy, czas milosci i szczescia. A Wam dodatkowo drogie brzuchatki szczesliwego rozwiazania, nie wczesniej niz w marcu!
WSZYSTKIEGO DOBREGO!:)
 
Dziewczyny Szczęśliwego Nowgo Roku, niech ten 2006 będzię jeszcze lepszy od poprzedniego :) Życzę ja i Żona, którakazała przekazać, że nie ma zbyt wiele czasu i będzie wpdała na BB jak tylko jej czas będzie pozwalał. A ja idę spać ;)
 
Wszystkim szczęśliwym, zmęczonym mamom i ich rodzinkom: WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Niech będą zdrowe, spokojne, słoneczne i radosne! :)
I niech Wasze pociechy pozwolą Wam spokojnie zjeść świąteczne posiłki ;D
 
reklama
Do góry