reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

WESOŁYCH ŚWIĄT !!!

My bardzo dziękujemy za takie piekne życzonka- i też życzymy wszystkim Mamusiom i Dzidziusiom- Wesołych , pogodnych Świąt i mokrego dyngusa!!!
 
reklama
Malutki baranek ma złote różki,
Pilnuje pisanek na trawie z rzeżuszki.
Gdy nikt nie widzi, chorągiewką buja
I beczy cichutko: Wesołego Alleluja!!

Wesolych Swiat !!!
oby nasze pociech rosly nam jak na drozdzach i od czasu do czasu pozwolily przespac spokojnie nocke ;D
 
Chyba już czas odświeżyć ten wątek,
to juz drugie święta naszych maluchów i troche inne od poprzednich wielkanocnych, teraz dzieciaczki są większe i może bardziej świadomie przeżyją te święta...:happy:

Życzymy wszystkim wesołych, pogodnych, zdrowych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!!!
 
:laugh2::laugh2::laugh2: lolcia ale mi numer zrobiłaś patrzę na wątek czytam, nie spojrzałam na daty wpisów a tu o króliczkach i dyngusie :laugh2::laugh2::laugh2: troszku się zdziwiłam:szok::szok:
ale fakt dobry pomysł by odświeżyć wątek :laugh2:
jejku dziewczynki tu już drugie święta naszych maluszków, jak ten czas leci, nie mogę się nadziwić :confused: a za sekundkę będę drugie święta wielkanocne naszych pociech ... och...
 
:laugh2::laugh2::laugh2: lolcia ale mi numer zrobiłaś patrzę na wątek czytam, nie spojrzałam na daty wpisów a tu o króliczkach i dyngusie :laugh2::laugh2::laugh2: troszku się zdziwiłam:szok::szok:
ale fakt dobry pomysł by odświeżyć wątek :laugh2:
jejku dziewczynki tu już drugie święta naszych maluszków, jak ten czas leci, nie mogę się nadziwić :confused: a za sekundkę będę drugie święta wielkanocne naszych pociech ... och...
inkaa to juana odświeżyła wątek:-)
Ja też się zdziwiłam jak przeczytałam o tym dyngusie i króliczkach, dopiero z opóźnieniem spojrzałam na datę i nieźe się uśmiałam:-D :-D :-D
 
:-D :-D :-D

ja tak samo zrobilam hehe!!

badz co badz:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia wszystkim mamusiom, tatusiom i dzieciom!!!
Niech Nowy Rok obfity będzie w nowe odkrycia i wyzwania (głównie ze strony naszych pociech)
;-)
 
reklama
i my sie dołaczamy:

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia duuuużo prezetow pod choinka pociechy z dzieci i udanego sylwestra życza: Marta , Daniel i Igorek
 
Do góry