reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wezowa Skora!!!!!

kura domowa:)

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
8 Listopad 2009
Postów
50
Miasto
Wielka Brytania
U mojej corki tydzien temu zaowazylam na stopach czerwone kropki miejscami laczace sie w plamy (na raczkach tez kilka kropek bylo) pomyslalam ze to jakies uczulenie:no: ale wczoraj jak obejrzalam jej nogi doznalam szoku:szok: bo z palcow stop schodzi jej calkowice skora normalnie calkowice calymi platami!!! bylam z nia przed chwila u doktora ( mieszkamy w anglii) no i oczywiscie powiedzial ze to jakis wiros i ze poczekac az zejdzie i bedzie ok, niestety nie jestem uspokojona, moze ktos z was mial cos podobnego??????
 
Ostatnia edycja:
reklama
A nie miala wczesniej anginy?schodzenie skory z dloni i stop jest objawem przebytej szkarlatyny.moj synek w marcu przechodzil(ma 2 latka)zaczelo sie angina.ja tez jako dziecko chorowalam,mialam chyba 5-6lat,bo zapamietalam to schodzenie skory :-)
 
przyczyn może być kilka, jedną z nich jest brak niektórych witamin, należy podawać świeżo wyciśnięte soki z warzyw i zaobserwować czy dziecko nie ma jakiegoś stresu - jeśli tak wyeliminować i objawy powinny ustąpić
 
Juz morze pozno ale i tak odpisze. Syn mojej siostry tak niedawno mial.Jak go zobaczylam to az sie wystraszylam. Lekarz powiedzial ze to wiros i samo zejdzie. Dal jakis krem nawilzajacy z apteki nic z antybiotykiem czy cos i rzeczywiscie zniknelo mu po 4 dniach.
 
reklama
dzikuje za odpowiedz ''Muminka'' troche mnie uspokoilas ze twoj synek tez mial taki przypadek, nam lekarz niczego na to nie dal tez powiedzial ze to wiros, i naszczescie samo zniklo. Teraz jest ok i sie nie powtorzylo. A jezeli chodzi o szkarlatyne to czy objawy tej choroby (czyli to schodzenie skory i angina) wystepowaly u waszych dzieci w jednym czasie czy najpierw przechodzilo dziecko angine a pozniej schodzila skora?????
 
Do góry