reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodne testy ciążowe

Moonstone

Moderator
Dołączył(a)
24 Wrzesień 2021
Postów
36 243
Subiektywny ranking w oparciu o wasze opinie i doświadczenia

Testy ciążowe, które potrafią sikać pod wiatr, nie oszukują i nie pokazują fałszywych kresek to:

- pinki strumieniowe
- check & go
- płytkowy pretest
- clearblue digital
- babyboom strumieniowy


Testy ciążowe, których producent leci w kulki to:

- Facelle (wyraźna kreska testowa, potrafią się wybarwić bez ciąży, niektórzy twierdzą ze nawet pod wpływem cieczy niewłaściwych, innych niż mocz)
- Nordtest (widoczne kreski jeszcze przed zrobieniem)
- Testeo (łapią betę poniżej 5 podobnie jak facelle, wyraźna kreska testowa)
- easy home jeśli wolisz sikać niż moczyć
- clearblue do szybkiego wykrywania
Pinki kasetkowe - wybarwiaja się bardzo bardzo kiepsko, inni zgłaszali pojawianie się kresek przy negatywnej becie

Test ze znakiem zapytania: bobotest, testy DOZ
 
Ostatnia edycja:
reklama
Nie oszukują pinki strumieniowe i ja jestem zadowolona z płytkowego Pre-test :) w kulki póki co żaden mnie nie zrobił 🤷🏻‍♀️
 
Mnie jeszcze nigdy nie oszukał strumieniowy z DOZ :) Zawsze korzystam tylko z nich. Jak była krecha to była ciąża, jak nie było to kreski też nie było.
 
reklama
Do góry