reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Mojej znajomej pod koniec 2012 tez testy negatywne wychodzily, a okresu nadal nie bylo. Beta HCG prawde powiedziala i dzidzius przyjdzie na swiat w sierpniu. Wiec tobie tez polecam zrobic badanie krwi a wtedy dowiesz sie wszystkiego :)
 
reklama
Nie ma co wierzyć ślepo w jakieś tam testy. Najlepiej po prostu wykonać drugie badanie albo pobrać krew i oznaczyć poziom hormonów ciążowych. No i ciążę może też potwierdzić lekarz, w gabinecie i chyba tutaj dopiero jest pewność, zwłaszcza, czy nie jest to ciąża pozamaciczna.
 
Moja przyjaciółka zrobiła 8 testów każdy wyszedł negatywnie...cykl miała bardzo nieregularny...okres teoretycznie spóźniał się 6 tygodni, poszła więc do ginki i ona podczas badania stwierdziła, że na pewno w ciąży nie jest...przepisała tabletki na wywołanie okresu i kazała się pojawić jakby okres w ciągu 2 tygodni nie przyszedł....więc M. brała tabletki przez 2 tyg. okresu nie było nadal...:/ zanim poszła 2 raz do ginki zrobiła hcg i wynik był podwyższony, wskazujący ciążę. Na wizycie u lekarza podczas badania ginka drugi raz zaprzeczyła, że w ciąży na pewno nie jest...i kazała brać jakiś inne tabletki...więc wtedy M. powiedziała, że ma wyniki badań hcg, wskazujące ciążę....odpowiedź ginki " bo wie Pani, nie chciałam robić żadnych nadzieji "...M tego samego dnia udała się do innego gina, który potwierdził 12 tydz.ciąży...powiedział tylko, że szczęście w nieszczęściu tabletki które brała na wywołanie okresu miały w składzie luteinę, podtrzymującą ewentualną ciążę.


Tak więc testy nie zawsze prawdę powiedzą, lekarze niektórzy niestety też...dobrze, że można hcg robić...wtedy jest się choć trochę pewniejszym:)






 
Cześć jestem tu nowa i mam nietypową sytuacje. Jestem dziewicą i ostatnio z chłopakiem bawilismy się bez penetracji. Skończył mi w ustach, wyplulam to ale miałam całe ręce w tym. Oplukalam je pod wodą a w tym czasie on założył mi majtki i spodnie. Potem oplukalam je jeszcze raz w innej umywalce i zrobiłam siku po czym wytarlam sie papierem.
Po pierwsze, jaka jest szansa ze mogłam zajść w ciążę przez kontakt dwukrotnie oplukanych rąk z pochwą podczas wycierania po siusiu będąc dziewica?
Po drugie, kiedy najwcześniej mogę skorzystać z testu aptecznego aby uzyskać wiarygodny wynik?
Okres mam za około 3 tygodnie i nie uśmiecha mi się tyle czekać, zwłaszcza, ze podobno ciąża może być pomimo nawet trzykrotnego okresu.
Opłaca się kupować test? Czy szanse są zbyt znikome?
 
łojezu... prowokacja jakaś, czy co? ;) dobrze, że jeszcze domestosa nie użyłaś, żeby "TO" zmyć... ZERO szans, a bycie dziewicą nie ma tu nic do rzeczy...
pentagram, ile Ty masz lat?
 
Witam dziewczynki
biggrin.gif


Kurcze, ale mam zamęt w głowie i nie tylko....

Myślałam , że już nic z tego a teraz od nowa zaczynam się zastanawiać...

Przytulaliśmy się z mężem w 16 i 17 d.c przy cyklach 30-31 dniowych..
Od poczatku dziwnie się czułam i miałam przeczucia , że jestem w ciąży. Od samej owulki kuły mnie jajniki, ciagneło w podbrzuszu. Ale 33 dnia cyklu zaczelo sie lekkierozowawe plamienie, zrobiłam na nastepny dzien rano test wyszedł negatywnie plamienie trwało 3 dni a pozniej przez 2 dni mialam według mnie normalne krwawienie i to bogate czyli @ ale bez skrzepów( sorki za szczególy) . Po czym kolejny dzien juz znowu tylko plalniie i coraz ciemniejsze. Czyli tak jakby zanikający juz okres. Po tym był już czysto a w czwartek przytulałam się z męzem i od wczoraj mam znowu plamienia razem ze śluzem i jest czerwon :/ Normalnie zglupialam . Czy to jakies zaburzenia? Czy ciąża? Ale skad @ i negatywny test w 34 dniu cyklu ?
aaaa dodam , że czesniej nigdy nie mierzylam temperatury ale teraz od ponad tygodnia mierze i ciagle mam powyzej 37 .... kurcze
shocked.gif
 
reklama
witam miałam okres 30sierpnia po okresie dobrze się czułam ale już po paru dniach kiepsko się po czułam i mnie mdliło cały dzień i pare dni i dlatego postanowiłam zrobić test ciążowy i wyszedł mi pozytywny jedna kreska była ciemna a druga jasna ale żeby mieć pewność to jeszcze zrobiłam dwa testy ciążowe i oba wyszły pozytywne czy to może być ciąża?proszę o odpowiedz
 
Do góry