reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Tunia Kubuś jest świetny, a jaka sroga minka na 3 zdjęciu, superaśnie.
Karwiczki, czekamy na wieści, mam nadzieję, że już całujesz swego Carmelka.
Natkusiu dobrze że się odezwałaś i że z szyjką bez zmian. Rozwarcie na opuszek to na prawdę tyle co nic. Jeszcze miesiąc z Aneczką musicie wytrzymać. 1800 to jeszcze z kilogram może przytyć, Twoja dieta cukrzycowa robi swoje. Ważne byś jadła wartościowo.
 
reklama
Korzystam jeszcze z 5 min pomiedzy skurczami i pisze chyba ostatnia wiadomosc,po drugiej tabletce zaczely mi sie regularne skurcze,choc nie bezbolesne ale jakoa lepsze te regularne niz te co mialam dzis w nocy,polozna mam z Polski,Agnieszka ma na,imie,ogolnie opieke mam super,co i rusz patrza czy z cisnieniem ok,co 2,5 godz.mam ctg.trzymajcie kciuki zeby dzis sie udalo!
 
No Karwiczki, dziś na pewno się uda, bo po odejściu wód to chyba tylko dobę się czeka, tak czy inaczej, myslami jestem przy Tobie i już się nie mogę doczekać:tak:
 
Karwiczki POWODZENIA !!! MUSI SIĘ DZIŚ UDAĆ !!!

Galway musimy dotrwać jeszcze z Natkusią 3 tygodnie do bezpieczniejszego terminu. Choć mi lekarz mówił, że jak skończe 36 tydzień to będzie super zadowolony to ja sie uczepiłam skończonego 37 tygodnia, do którego zostało 23 dni :) A w ogóle to cudnie będzie urodzić po skończonym 38 hihi :) No, ale gdybanie gdybaniem a życie życiem:)
ODliczam do jutrzejszej wizyty...
 
Karwiczki kochana czekamy również na Carmelka :-) dzisiaj na pewno będziesz już tulić synka :* ojoj..

Galway lekarz powiedział, że będą kontrolować wagę ale mówi, że utrzymuję się w normie więc ok, będzie małe dzieciątko :-) a co tam u Was słychać?

Aniu dasz radę jutro na wizycie!! :* trzymam mocno &&&&&& i modle się za Was. Głowa do góry :tak:

Ale powiem Wam, że jak Agagu urodziła, teraz karwiczki, u nas na lipcówkach jedna się rozpakowała to aż cała chodzę i nie umiem się doczekać tego mojego szkraba :zawstydzona/y: ale chciałabym go już tulić mhmmmm..

ja coś czuję że Michał będzie czerwcowy.. za dużo rzeczy u nas wpływa: cukrzyca, krótka szyjka, wczesne skurcze, wody płodowe, łożysko.. mam to wszystko kontrolowane i jaka kolwiek z tych rzeczy się zmieni to porodówka.. Byle żeby młody był bezpieczny :tak: a mój mąż to już by chciał żeby się rodził, nie umie się doczekać :-D

Tunia fajnie Cię widzieć po tak długim czasie.. syna masz urodnego :]
 
Natkusiu u mnie tyle rzeczy nie wpływa. Tylko krótka szyjka i pessar:) Ale od początku mówiłam, że Emi urodzi się w Czerwcu. A mój K. by chciał w terminie w Lipcu :) ale to i tak mała wybierze sobie termin.

PROSZĘ O KCIUKI JUTRO !!!
 
Dzis o godzinie 6.50 urodzil sie nasz synek Carmelo:-) Waga 3040,48cm dlugi!Dziekuje za trzymanie kciukow,choc latwo nie bylo,poniewaz szyjka po juz mocnych skurczach nie chciala sie otworzyc.Porod byl bardzo ciezki,ale jak Zobaczylam Carmelka to juz o wszystkim zapomnialam.oDezwe sie jak bede w domu
 
Karwiczki GRATULUJĘ z całego serca!!! :* niech malutki rośnie zdrowo :-) wracajcie do domu, czekamy na Was :*:*:*

Ale te nasze wątkowe maluszki są malutkie :-)
 
Ostatnia edycja:
KARWICZKI KOCHANA !! GRATULACJE!!! Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin CARMELKU !! Aż się wzruszyłam....JEJKU CUDOWNIE !! DUUŻZO ZDRÓWKA DLA WAS :)

Czekamy na Ciebie :*
 
reklama
Do góry