reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu ciążowego

Aneczko ja zaczęłam ją pić 3 tygodnie przed porodem, ale w Twoim przypadku to ja bym spytała gin czy w ogóle możesz pić, bo Ty masz te szyjkę skróconą więc żeby nie zaszkodzić, może poczekaj z piciem jej do zdjęcia pasera a wtedy to zaczniesz pić po 3 dziennie z 2 saszetek, no i jednak musisz chyba poszukać tej z liści malin, bo zielona raczej nie pomoże
 
reklama
Galway no właśnie też myślę, żeby poczekać do zdjęcia pessara czyli akurat do 37 tc (więc jeśli miałabym donosić to w sam raz od 37 tc);) Zupełnie z emocji zapomniałam lekarza o to. Tak samo dziś sobie masowalam krocze ( pierwszy raz) i też pomyślałam, że może nie powinnam a nie chce z tym dzwonić do lekarza. No, ale z tym masowaniem to myśle, że delikatnie mogę. A z herbatką poczekam do zdjęcia - zresztą i tak nie mogę jej dostać nigdzie.
A jeszcze miałam się Ciebie pytac czy Ty wcześniej już piłaś herbatkę z kopru włoskiego na laktację?
 
Galway nie umiem się doczekać już mojego dzieciątka :-) powiem Ci, że jestem zdziwiona bo ostatnio czuję się nad wyraz dobrze :tak: wiadomo, że czasami coś tam zaboli albo zakuję ale myślałam, że końcówkę ciąży przejdę o wiele gorzej a tu proszę III trymestr lepszy od I i II :-D (odpukać!) .. u nas upałów nie ma także dla mnie pogoda rewelacyjna ;-)

U nas też herbaty z liści malin nie ma.. trzeba zamówić w necie ale najpierw trzeba się zapytać lekarza :-)
Ja w czwartek idę na herbatę do cioci-położnej podowiadywać się wszystkiego na temat szpitala więc jak nie zapomnę to zapytam ją.

EDIT:
Ania czemu ja ciągle zapominam o tym zdjęciu Twoim.. Chciałam Ci napisać że wyglądasz kwitnąco! :-) :*
 
Ostatnia edycja:
Natkusiu to podpytaj ciocię i jak CI powie co do herbatki to daj znać proszę:) Będę wdzięczna jeśli zapytasz też czy z pesarem można wykonywać masaż krocza:) I w ogóle wszelkie info będą mile widziane:)
 
Aneczko, Ja herbatke na laktacje zaczelam pic jak czulam ze mniej mleka mam, a koper włoski prawie od początku, no i Piotrus nie miał problemow z brzuszkiem aż nie zaczelam pic soku jabłkowego. Nie polecam. Przestalam i problem znikł. Zacznijcie natomiast smarowac brodawki lanolina lub lanomaścią. Lepiej zapobiegać niż leczyć
 
Witam znalazłam ten temat to może znajdę odpowiedź . Objawy mam ciążowe : wrażliwe piersi , pobolewania brzucha , ból głowy , zgaga .Zrobiłam dzisiaj test w 27 dc ( przy ostatnich cyklach 26 dniowych ) niestety jak po ok. 5 minutach nie zobaczyłam drugiej kreski powymachiwałam testem i odłożyłam . Po godzinie chciałam go wyrzucić a tu jest 2 kreska blada. Kupiłam dzisiaj drugi test , tylko nie wiem jest sens robić jutro czy dopiero pojutrze. No i teraz pytanie które dało by mi nadzieje :) Czy komus druga kreska wyszła po czasie odczytu przewidzianym w teście i okazało sie ze to ciąża?
 
monawmona mnie wyszła druga kreska po wyjęciu po kilku h ze śmietnika - ale wtedy nie byłam w ciąży.. Jednak wg. testu jest wtedy nie ważny więc nie rób sobie nadziei. Moim zdaniem powinnaś powtórzyć test na czczo rano i odczytać wynik w ciągu czasu jaki jest wskazany na teście. Jesli jednak chcesz mieć 90% pewności to idź na badanie beta hcg z krwi, które da Ci już pewność. POWODZENIA !!
 
Dziękuję aniu - aneczko , dzisiaj powtórzyłam test jest ujemny odstawiam luteine i czekam na @ . Dużo spokoju i zdrowia dla Ciebie i Twojego maleństwa .
 
monawmona z doświadczenia wiem, że testy rożnie wychodzą.. Mi po pół godz wyszła dopiero II kreska i okazało się, że już byłam we wczesnej ciąży.. Ale oczywiście nie nastawiaj się tylko śmigaj na bete bo ona daje 100% pewności :-)

Dziewczyny! Przyszły literki i zacieszam od rana jak głupia!!! :-D:-D

 
reklama
monawmona ja rok temu 13 czerwca powinnam mieć @ zrobiłam sobie HCG beta i wyszedł ujemny, chciałam nawet iść do gin po tabletki na wywołanie bo nie chciałam by @ przyszła w dniu ślubu, ale Sis mnie odwiodła od tego pomysłu, że sobie cykle rozreguluję, więc czekałam i 18.06 rano zrobiłam test w domu i też 1 kreska. Dopiero na spokojnie po tygodniu w podróży poślubnej zrobiłam test i oczekiwane 2 kreseczki. U każdej kobiety z różną siłą wydzielają się hormony. Jak robiłam HCG na 100% byłam już w ciąży aż się boję co by było, gdybym poszła i wywołała @. A teraz zerkam w ekran i podglądam jak mój Synek śpi. Także trzymam kciuki za 2 kreseczki.
Natkusiu to super, że końcówka jest taka lekka. A czas mknie, więc jeszcze tylko chwilka i będziecie wraz z Aneczką tuliły Maleństwa. Masz może wieści od Agi? Jak ona się odnajduje w nowej roli? Teraz same zobaczycie jak to jest, że ja na początku tak mało się udzielałam.
Milutkiego dnia
 
Do góry