reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiarygodność testu

Nath096

Fanka BB :)
Dołączył(a)
24 Październik 2022
Postów
2 141
Dziewczyny,mam pytanie . Mam 29dniowe cykle ,wczoraj powinien być okres,ale nie ma 🤷 Zrobiłam test,wychodzi negatywny . Tydzień po spodziewanej owulacji ,bardzo bolał mnie jajnik. Ale zaczęłam chodzić regularnie na aerobik i zastanawiam się czy poprostu przez wysiłek fizyczny nie przesunęła mi się owulacja o tydzień co za tym idzie okres ? Na początku to właśnie przypuszczałam,ale może jednak ten ból tydzień po to nie owu 🙈 Sama nie wiem trochę się nakręciłam . Myślicie że jest jeszcze szansa na dwie kreski?
 
reklama
Ech...tak myślę,że to jednak te ćwiczenia. Nie nastawiałam się jakoś w tym miesiącu,ale to lekkie opóźnienie dało mi nadzieję :( Jak @ się nie pojawi to środa czwartek zrobię drugi test
 
Ech...tak myślę,że to jednak te ćwiczenia. Nie nastawiałam się jakoś w tym miesiącu,ale to lekkie opóźnienie dało mi nadzieję :( Jak @ się nie pojawi to środa czwartek zrobię drugi test
Spokojnie. Dopóki nie ma @ szanse są. Jeśli nie przyjdzie w ciągu kilku dni to biegnij po test albo śmigaj na betę, jest bardziej wiarygodna.
 
Tak zrobię jak do środy nic się nie zmieni to zrobię test. Ból tego jajnika był niemilosierny,czułam go cały czas ,ale momentami jakby ktoś poprostu go miażdżył 😭 myślałam,że to faktycznie przesunięta owu ale dzis tak pomyślałam,że może jednak nie , to dopiero drugi miesiąc starań,ale mój mąż pracuje na delegacji i strasznie to wszystko trudne 🙈
 
reklama
Jak bolał jajnik, to mogła się zrobić torbiel. I stąd bol i przesunięcie @. Jak się nie pojawi do końca tygodnia i test nie będzie pozytywny, to zapisz się do gina.
 
reklama
Do góry