reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Widoczny pecherzyk w macicy

megido

Zaciekawiona BB
Dołączył(a)
13 Maj 2019
Postów
34
Witam, czy spotkal sie ktos kiedys z sytuacja, ze widoczny jest pecherzyk w macicy, przy spozniajacym sie ok tygodnia okresie, jednak beta wychodzi negatywna? To moj 3 cykl po poronieniu i w kazdym z nich jest taka sytuacja, co to moze oznaczac? Chcialabym cos podpowiedzieć lekarzowi, narazie wprowadzenie heparyny nic nie zmianilo. Bardzo proszę o pomoc.
 
reklama
Po poronieniu bylo czysto, teraz jest jakis problem z zagniezdzeniem, tak naprawde nie wiemy czy wczesniej tego nie bylo, bo zawsze beta byla wyznacznikiem ze ciazy brak, a teraz jak okres sie nie pojawia zaczelam chodzic na monitoring i co miesiac jest pecherzyk a okres przychodzi po tygodniowym spoznieniu. Juz nie mam sily do tego, nie wiem co dalej robic.
 
tak, biore przez 14 dni duphaston, nastepnie robie bete i odastwiam bo wynik ponizej 1. przez tydzien nadal brak okresu, ide do ginekologa, na zdjeciu widoczny pecherzyk, szyjka i macica ciazowa w badaniu, a za kolejne 2-3 dni przychodzi okres. I tak od dokladnie 3 cykli. To jest ogolnie jakis koszmar, najpierw przez 4 lata starac brak ciazy, raz sie udalo na 12 tygodni a teraz takie cyrki :(
 
Masakra ! współczuję , czyli jakby wczesne poronienie , i pusty pęcherzyk , ale przy nim beta też wychodzi pozytywna hm nie wiem ,ale skoro lekarz też nie wiem ,a czy robiłaś badania ? hormony ? geny itp?
 
Glownie skupilysmy sie na krzepnieciu, stad ta heparyna. Ogolnie biore encorton 10, accard, duphaston, glucophage, teraz te zastrzyki z heparyny dodatkowo, letrezole na stymulacje i ovitrelle na pekniecie pęcherzyka. Na heparyne bardzo liczylam a roznica w tym cyklu tylko taka ze peogesteron tydzien po owu zamiast standardowych 18-19 wynosil 11 i juz wiedzialam ze nici z utrzymania ewentualnej ciazy.
 
reklama
W tym cyklu co aktulanie trwa, to moj pierwszy z heparyna i taki niski progesteron. Zawsze byl 18-19, nie wiem czy heparyna ma taki wplyw czy o co chodzi :/ dowiem sie pewnie przy kolejnej wizycie u gina.
 
reklama
Do góry