reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wiek dziecka w tygodniach

Elencza

Fanka BB :)
Dołączył(a)
25 Luty 2020
Postów
5 346
Dziewczyny! Zauważyłam, że wiele jest wpisów, w których zaznaczanie wiek Waszych pociech w tygodniach, a nie w miesiącach... To pozostałość po ciąży czy to fachowe liczby...? Mój lekarz zawsze zaznacza miesiące, dlatego zastanawiam się, co mnie ominęło...:)
 
reklama
mi się tylko jedno nasuwa 8-)
comment_CKTIiz2m5RhnwSPfAbEvfyCuSPEdXANJ.jpg
 
Na początku lekarze też jeszcze się tygodniami często posługują - typu szczepienie po 6 tygodniu, potem po 12 tygodniu. Dopiero później właśnie na miesiące przechodzą.
 
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie trafiłam na dziwnych lekarzy, bo wszyscy (3) od początku mówili o miesiącach.. :)
A może są różne "szkoły".
Ale zabawne to jak czytać, np 15 tydzień i szybka kalkulacja..:)
Na początku lekarze też jeszcze się tygodniami często posługują - typu szczepienie po 6 tygodniu, potem po 12 tygodniu. Dopiero później właśnie na miesiące przechodzą.
 
Ostatnia edycja:
Dziękuję za odpowiedź. W takim razie trafiłam na dziwnych lekarzy, bo wszyscy (3) od początku mówili o miesiącach.. :)
A może są różne "szkoły".
Ale zabawne to jak czytasz, np 15 tydzień i szybka kalkulacja..:)
Ja najczęściej to właśnie tak do 12 tygodnia się spotykałam. Typu właśnie pierwsze szczepienia po 6 tygodniu, kolejne po 12, a potem to już w miesiącach szło:)
 
Do góry