reklama
Forum BabyBoom.pl

Dzień dobry

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

• Czy twoj dwulatek nie mówi? Wmawiali ci, że z wad wymowy można wyrosnąć? Logopeda to pani od literki R? Rozmawiamy o mitach logopedycznych. Obejrzyj wywiad, nawet jeśli jesteś mamą niemowlaka

A czy wiesz, co jest przeciwwskazaniem do szczepienia? Kto powinien zgłosić NOP i czy katarek niesie ze sobą ryzyko?Pediatra rozwieje twoje wątpliwości? Zobacz!

reklama

Wiek matek

Ile lat mięliście jak urodizliście dzidziusia??

• Wszystkich głosujących
    152
E

Ewcia81

Gość
Ile latek miałyście mamusie gdy rodziliście swoje bajbuski.Ja miałąm 23.

reklama

theo

Fanka BB :)
Rozwiązania
0
gdzies już widziałam ten wątek :D
ja miałam (mam) 25 lat ;D

E

Ewcia81

Gość
A ja nie widziałam takiego wątku, a byłam ciekawa ile miałyście latek jak zostałyście mamusiami/
Just20 sorki, ale nie widziałam.

ulik68

Początkująca w BB
Rozwiązania
0
ja pierwsze dziecko rodziłam mając 21 lat , drugiego syna 23 lata , trzeciego syna mając 25 lat ........ a teraz majac 37 lat urodziłam córeczkę :)) Niezła gromadka co ?? ;)))) Tamte ciąże i porody to była przyjemność a teraz było nieciekawie . Uważam że najlepszy wiek do bycia mamą to 20 do 30 lat. Pozdrawiam .

loli

Fanka BB :)
Miasto
Kraków
Rozwiązania
0
Ale ci fajnie .Ja tez chcialabym corke za kilka lat i taka gromadke. Teraz mam 2 synków.
Pierwszego urodzilam jak mialam 22 , teraz mam27 i 3 tygodnie temu urodzilam drugiego syneczka.
pozdrawiam Loli

reklama

sandros

Mama Soni
Miasto
Polska
Rozwiązania
0
Witajcie,

Rodzilam 9 dni po moich 21 urodzinach :)

Autor Podobne tematy Forum Odpowiedzi Data
M Potrzebuję porady 2
Ewka29 Potrzebuję porady 18
X Potrzebuję porady 5
B Potrzebuję porady 16
Paula_93 Potrzebuję porady 6

Polecamy

null

null

Nowe wątki

reklama

Nowe pytania