reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Hej dziewczyny.
My w trakcie podejmowania ważnych decyzji więc rzadko na kompie.
Ja ledwo zipie, więc też nie mam sił. Mała ma jeszcze katar, ale jest lepiej.
Czyli ja też mogłabym już podać gluten? Mówicie że kaszka manna?
Dobranoc dziewczynki ;-)
 
reklama
Cześć. Emka ale masz śliczną córunie:tak:
Dziewczyny ja bym poczekała z biszkoptem. Najpierw powinno się wprowadzić male porcje glutenu, potem po 7 mc pół żółtka co 2 dni, potem pełny posiłek glutynowy i dopiero biszkopt. Tak mi mówiła pediatra i dziewczyny na lutówkach też tak robily. Niestety dużo dzieci jest uczulonych na jajka. Tak jak moja Oliwka.
 
Kwiatuszku nie pamiętam czy już się Tobie nie pytałam...ale jakie badania zlecił lekarz Oliwce,zeby potwierdzić alergię?
prija nawet jak zdecydujecie się wyjechac to mam nadzieje,ze nas nie opuscisz:) Zdrówka dla Julki.
 
kwiatuszku do labo pojade w tyg rano,ale co zrobie jak mała mi się nie załatwi akurat rano?Można z dnia wczesniejszego pobrac próbke kału i np.przechować w lodówce?
 
emka śliczna księżniczka :tak: ja też się czaję na to badanie na utajoną krew w kale - z ciekawości..

czarna już Ci pediatra potwierdził gluten - chciałam Ci tylko napisać, że 5/6 miesiąc ok, ni pamiętam tylko jak karmisz Milana - jak kp to 5/6 miesiąc można wprowadzać, jak mm raczej 6 miesiąc ale przełom 5/6 też może być, ja w styczniu wprowadzę małej a będzie 5/6 miesiąc - ekspozycja na gluten w tym czasie wskazana wg nowych badań klinicznych jak pisałaś. ;-)

pisałam już na cpp tylko nie zdążyłam tutaj bo mam zawrót głowy w domu ;-) jesteśmy z Zojką na antybiotykach - ona na oskrzela bo zaraziła się ode mnie a ja bo wirusówka przeszła na zatoki, do tego wypożyczyłam laktator i zrobiłam ze swojego i pożyczonego zestaw do dojenia dla siebie żeby podciągnąć laktację, kierat po prostu.

Pozdrowionka dla wszystkich :-)
 
życzę wam szybkiego powrotu do zdrowia Pleni &&

wklejam kilka fotek mojej 11 miesiecznej psotnicy, chodzi za raączki i pchając zabawki czasami ma "odwagę" i zrobi kilka kroczków sama ale na ogół sie boi , zabków ma 8 i ida nastepne gada juz sporo jak na swój wiek ale najczesciej tata, brum brum, cicic - to kotek hał hał piesek, mniam mniam jak chce jesć , aaaaaaa, to picie takie westchnięcie, bam jak cos upadnie lub jak ona lub jej kuzyn sie wywróci, ała - to kazdy paproch bo wcina je z podłogi namietnie i nie raz zwymiotuje - to jej gadamy żeby nie jadła bo bedzie ała, mama odkad wróciłam do pracy przestała mówić tylko w sytuacjach kryzysowych jak jest wkurzona lub jajk ją cos boli, naśladuje też konika, dzie to jak się schowa i mamy jej szukać "gdzie jest natalka" itp tak to wogóle jest przecudowna przesypia całe noce ale w ciągu dnia spi mało
 
Cześć
Mi się humor poszedł rybkać dzisiaj... Oliwka ma temperaturę 38,5!!! Nie wiem z czego... Dostała teraz ibuprom fortę i wypiła 130 ml herbatki i zasnęła... Mam nadzieję zę nie zaraziła się opryszczką. Co prawda mi już zeszła, ale M teraz wyskoczyła...
Boję się...
 
reklama
kwiatuszku gdyby sie zaraziła to miałaby jakies wykwity chyba,w buźce,na buźce...Może na zeby gorączka?Albo jakiegoś wirusa podłapała:((
 
Do góry