reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści od rozpakowanych mamusiek

Emka , a Ty rodzeństwo masz?
Plenitude , &&& trzymam bo podejrzałam wykresik
Angel , witaj !

Milan mój się tak fajnie rozgadał , że jestem zdumiona tym tempem. Mówi wszystko , łączy po 2 -3 wyrazy i cudnie mu to wychodzi
np usypiam go a on mi mówi : fajna mama kofam moco Czyli kocham mocno :)
 
reklama
witajcie

angel jestem uradowana,że masz taka super niunię;) zreszta długo na nia czekałaś:eek:.wiec teraz masz co robić.u nas tez dzieci to przeciwieństwa.Ala samodzielna mega.rozgadana,przemądrzała,wszedzie jej pełno.potrafi sama sie zabawić jak widzi,że jestem zajęta np.za to Jaś...rozbeczany od poczatq...no,ale pewnie 50% jego zachowania wynika z jego problemów,ale ogólnie widać,że bedzie kiecki sie trzymał:-p:confused2:...teraz nawet jak chce zebym go wzieła na rece to podpełza i puka mi głową w nogi i jęczy przy tym oczywiscie:-p...piszesz,że jestem silna babka...może i tak,ale uwierz mi na słowo,że chwilami,ba,nawet codziennie mam dośc...Jasiek daje popalić 24/24...wiem,że nie powinnam narzkać,kocham go nad zycie,ale jest przy nim co robić...pomoc tylko ze strony męża,ale i on wraca popołudniami,wieczorami wiec za duzo mi nie pomoże...wekeendy wprawdzie wolne,ale co z tego jak Jaś akceptuje jedynie mnie:confused2:...zreszta za chwile i od męza nie bede miała pomocy,bo wraca na miedzynarodówkę:no::no::no: pieniadze potrzebne szczególnie teraz gdy Jaś wymaga sporych nakładów finansowych...padne na pysk całkiem...

plenitude to działajcie:-).

a nasz Jaś dziś kończy rok;-).zleciało...człowiek najbardziej dstrzega szybkość mijających dni po swoich dzieciach...i jak patrze tak na niego to pamietam dzień w którym dowiedziałam sie,że jestem w ciazy...byłam załamana...a poźniej,że to chłopiec,a nie dziewczynka to juz wogóle...a dziś? jak sie do mnie uśmiecha to pukam się w głowę,że mogłam być taka głupia mając myśli takie jak wtedy:-p.
 
Jasiu wszystkiego naj z okazji roczku :tak:dużo zdrowia, siły i samozaparcia żebyś pokonał wszystkie drobne trudności :tak:buziaki od e-ciotki :*
 
Ostatnia edycja:
Karola my chodziliśmy do neurologopedy w tym czasie - sprawdzała jak młoda je, pije, zuje,jak ssie podany palec, itd.Rozwój aparatu mowy. Teraz logopeda powiedziała, ze młoda jest o czasie, zdania dwuwyrazowe się pojawiają (nawet trzy wyrazy czasem) wiec na spokojnie z tymi wizytami, bez pospiechu.

Angel mloda moja to istny łobuziak hyhy, cudak i cycowy terrorysta. Ciągle by w piaskownicy siedziała
 
Ostatnia edycja:
Witam ;)
Czarna witaj kochana super ze Milanek zaczął mówić nie ma nic piękniejszego jak dziecko mówi mamo a później czekamy na kocham.U ciebie juz sukces teraz pozostało pyskowanie hehehe : D Moj synus bardzo szybko mówił jak skończył rok to takimi zdaniami walil ze kazdy nie mogl sie nadziwić nawet odmienial końcówki.Elizka skolei szybko siedziala szybko poszla miala 10 msc jak śmigła ale mówienie to tylko po niektóre wyrazy. A kumata gadzina ze szok wszystko rozumi i tez potrafi pokazać co w danym momencie chce.

Pleni piękny wykresik zapowiada się synek :D :* Elizka tez ładnie sie bawi w piaskownicy godz może siedzieć :D ostatnio wysmarowalam ja balasem dla dzieci z filtrem i za chwile cala wyspana bylam w aptece i babka polecila mi w sprayu filtr 50 dla alergikow i faktycznie nic po nim nie ma ale cena tez nie mala.Tak sie czasem zastanawiam czy jest cos na co nie jest uczulona :/ Mam cicha nadzieje wyrośnie tylko ciągle cos dochodzi .

Karola będzie dobrze każdy ma coś a czasem jak jest oki to później jest nie tak kolo fortuny hehe :D zdaje sobie sprawę ze nie masz lekko ale kto nie da rady jak nie mama.Uwierz mi ze ja czasem tez siadam bo już nie wiem co robić.Tam gdzie dzieci tam jest haos nigdy nie wiesz co się wydarzy. To fakt Elizka była wyczekiwana długo i w sumie gdyby nie dobry lekarz to do dzisiaj by ciąży nie bylo.Mam PCOS na szczęście wdrazyl leczenie i udalo sie w pierwszym cyklu :D

Dziewczyny pewnie sie plazuja z rodzinkami ostatnio pogoda nam dopisuje :) wrecz nie idzie wytrzymać ja ostatnie dni spedzilam w basenie w dziećmi Jeszcze trochę i będę miala męża na msc zjeżdza na urlop.Planujemy gdzies jechać tylko czy wystarczy czasu :/ kupujemy dzialke budowlana i chcemy papiery pozalatwiac żeby ruszyć z budowa.Ale znajac nasze państwo to poczekamy sobie i pewnie na wiosne ruszymy.
PRZEPRASZAM ze tak pisze bez ładu tylko czasem ciężko tel okiełznać ;)
DOBREJ NOCKI :*
 
reklama
Do góry