Liliala szczepionka przeciw ospie akurat chroni całkowicie...
z tym pierdzeniem Just ma racje Ty to masz te marzenia

jesteś neisamowita
Ssabrinko ale piękny.a jakie ma ciemne włoski!!! aż czarne.cuksik.chcemy wiecej fotek i częściej
Aga ja tak jak Lili po znalezieniu ciałka przestałam śledzić;( bo mi jest bardzo przykro i nei potrafie wyobrazić sobie śmiertelnego upadku półrocznego dziecka.ale nei ma co wnikać.biedna malutka dziewczynka

zawsze jak mignie w tv to łezka się kręci.a tych Twoich fotek coś nei widzę,muszę na spokojnie poszukać
co do walentynek...tak jak sądziłam M nic mi nie dał .ja kupiłam czekoladki i kartkę .zrobiłam kolacje i jemu bezy bo lubi.
mój brat dzisiaj stwierdził,że Julian to najżywsze dziecko na świecie ,bo cały czas biega

fakt babcia biedna cała mokra bo gania za nim.
Lili zapomniałam ci napisać! bo ost rzadziej zaglądam na forum...więc z tymi odstępami to zależy jaka szczepionka,ale generalnie młodsze dziecko jest mniej odporne ,a co za tym idzie ma gorszą odpowiedź immunologiczną stąd większa ilość dawek.
wczoraj o 6tej rano odkryliśmy,że zmywarka wylała wodę,sprzątanie. po południu okazało się,że zepsuła się.M wieczorem naprawił a ja musiałam potem sprzątać kuchnie po nocy.
dzisiaj po pracy samochód odmówił mi współpracy! naszczęście już jeździ.
fawory zjadłam wczoraj a dziś pączuchy!

a od jutra zero słodyczy znowu
Gosia Ewitka też dołączam się do podziwu za ćwiczenia i postępy maluchów
JULi zaczął spać mi dopiero o 14tej mimo iż wstaje o 6tej. ...ale za to śpi nawet dwie godziny.
najgorzej,ze mam kłopot basen dopasować

ale damy radę