reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wieści ze szpitala (bez komentarzy ).

Witajcie kochane. Dziś przyszły moje wyniki i Lauruni. Moje wyniki 100% dobre. Lauruni bardzo złe:-( Żółtaczka się nasiliła... Laura lezy pod najlepszymi lampami ... mnie wypisali do domu a Laura zostala płacze cały czas... Nigdy sie tak nie czułam... nie moge znalezc sobie miejsca w domu. Własnie nie dawno odciagnełam pokarm z piersi i na 18 jade do małej ją nakarmić.. beda ja tez tam dokarmiac sztucznym pokarmem. Nastepne badanie Laurunia bedzie miec w piątek i jesli bedzie dobrze to bede mogla ja zabrac do domku. Módlcie się na moja kruszynke... jak nie wyjdzie w piatek załamie się.. Jest tak grzecznym dzieckiem,że nie moge w to uwierzyć. Wiecej nie jestem teraz w stanie napisać...

laurunia ma tez krwiaczka w głowie przez to,ze porod byl ciezki.. krwiak powinnien sie sam wchłonąć..
 
reklama
Laurunia w piątek rano będzie miała robione znowu badania ... Jeśli żółtaczka w krwi opadnie wystarczająco to będzie mogła opuścić szpital ... jesli nie to pozostanie czekać do kolejnych badań w niedziele. Laurunia spada na wadze ponieważ miała straszne obrzęki po porodzie.. Była spuchnięta,i miała całe rączki sine po porodzie bo ciężko im było ją wyciągnąć. Na początku powiedziano mi ,że mała ma problemy z oddychaniem bo jest wcześniakiem.. a prawda jest taka ,że przydusili ją podczas porodu...Na szczescie oddycha juz bez problemu sama jedynie zostaje ta żółtaczka którą trudniej u niej wyleczyć ze względu na to,ze jest wcześniakiem. To na razie tyle o małej .. jak bede wiedziec cos wiecej to napiszę.
 
Dziewczyny właśnie dostałam sms od Agasim
" Hej ja niestety trafiłam do szpitala. Niby wszystko ok ale mojej pani ginek nie podobał się wynik usg, że dzidzia za duża czy coś. Muszę więc zostać na badaniach:-(. Pozdrowienia dla wszystkich majówek"
Jak coś jeszcze będę wiedzieć to dam znak:-)
 
Kolejne wiadomości od AGASIM.
" Chyba szukają mi cukrzycy ciążowej chociaż miałam robioną glukozę 75 w odpowiednim czasie i było wszystko dobrze. Strasznie się martwię kciuki potrzebne"
Więc dziewczyny mocno zaciskamy kciuki żeby było wszystko ok z naszą kolejną majówką szpitalna&&&&&&&&&&&
 
Za wszystkie potrzebujące Majoweczki mocno zaciskamy &&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&&

U nas tez problem z żółtaczką:-( Rosnie, ale dzieki Bogu CRP jest dobre. W sobote kolejne badania i mamy przyjsc na oddzial do p.dr. Jesli wynik bedzie spadał to super a jak nie to zostawią Aliego w szpitalu:-(
Prosimy o kciuki!!!
:*:*:*
 
Kolejne wieści od Agasim
" Zrobili mi badanie krwi i po obiedzie po 2 h wynik 103 więc jest dobrze. Poziom cukru będzie mierzony 2h po każdym posiłku. Godzinę byłam podłączona pod ktg, serduszko ładnie bije. Źyjemy i mamy się dobrze.Zaczynam się trochę uspokajać bo od rana ciągle w stresie czy wszystko ok. Trzymam kciuki za wszystkie potrzebujące i ściskam Was mocno. Będzie dobrze. Musi być"
Napisałam jej że wszystkie ją pozdrawiamy i mocno trzymamy kciuki za nią i maleństwo:-)
Agasim napisała że wszystkie Was mocno pozdrawia i bardzo dziękuje za kciuki
 
Ostatnia edycja:
reklama
Właśnie wróciłam od małej! Ale sie wkurwiłam !!!!!:wściekła/y: wchodze na oddział noworodków tam gdzie moja mała jest pod lampami a tam nikogo nie ma a w jednym pomieszczeniu słychac głosny płacz dziecka ! Mój S tam wszedł mimo,ze nie wolno ... a tam nasza Laurunia pod lampami i opaska jej spadla z oczu i była na nosie!!! i to dosc ciasno!!! bog wie ile ona tam tak lezała!!!! czy te lampy nie zaszkodza jej teraz na oczka? mogła sie biedna udusic!!!!:wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::wściekła/y::-( Pozniej przyszla połozna i mowila,ze czasem sie tak opaska zsunie ale zawsze ktos tam jest i to widzi. To czemu teraz nikogo nie było? CO ZA LUDZIE!!!!! Mam nadzieje,ze jutro wyniki Laury beda dobre i ja wezme z tamtad !!!!
A tak pozatym Laurunia juz ma ładna skóre.. dałam jej cycusia ,wycałowaliśmy ja całą ....
Jutro o 12:00 beda wyniki prosze o mocne trzymanie kciuków i o modlitwe dla mojej małej
 
Do góry