reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam listopadowe mamy! Jesteśmy tu pierwszy raz.

Magda31

Podwójna szczęściara
Dołączył(a)
14 Sierpień 2006
Postów
626
Miasto
Gdynia
Witam!
Postanowiłyśmy dołączyć do Was. Mam na imię Magda. Jestem mamą Agnieszki, urodzonej 13 listopada 2005. Mam także starszą córkę Alicję, która urodziła się 5 kwietnia 1994 r. Mam duże doświadczenie, ale ciągle uczę sie czegoś nowego, a dzieciaki jak to dzieciaki ciągle dostarczają nowych wrażeń.
Moje dziewczyny to fajne kobitki. Z nimi nigdy nie jest nudno. Starsza - kiedyś anioł - teraz daje "popalić". Młodszej już "różki" rosną, więc jest nadzieja, że później sporządnieje.
Mam nadzieje, że poznamy się bliżej i wymienimy swoimi radościami i smutkami.

Pozdrawiam gorąco. Magda
 
reklama
hej!! nazywam sie Justyna i jestem mama Filipa. fajnie,ze do nas dolaczylas ;D Filip juz dawno ma wieeelkie rogi,ale dalas mi nadzieje,ze bedzie bardzo porzadnym czlowiekiem ;D ;D
 
reklama
Witaj Magda! Miło ze do nas dołączyłas :D Ja mam na imie Kasia i jestem mama małego diabełka Maciusia
 
Do góry