reklama

witam samotne mamy i samotni tatusiowie

Temat na forum 'Samotni rodzice' rozpoczęty przez dusiagsxr, 20 Luty 2006.

1. dusiagsxr

dusiagsxr Zaciekawiona BB

witam wszystkich ja również jestem samotna przyszłą mama maleństwa ktore urodzi się w sierpniu
    ja sowjego faceta znalam ponad 3lata wszystko bylo ok ale niestety rozstaliśmy sie on wybral inna licealistkę ostatniej klasy i to byl powód odejscia od nas wiec jak by powiedziec jestem samotna przyszla mama

2. tato

tato Zadomowiona(y)

trzymaj się i uszy do góry samotni też dają sobie świetnie radę.

Pozdrawiam

Tomasz :laugh:

3. reklama
  4. sabina32

sabina32 Zaciekawiona BB

Hej.Trzymaj sie i głowa do góry:))dasz sobie radę:))ja zostalam z 4 synami sama:((mąz wybral sobie inna jak zaszlam w ciaze:)))takie zycie:((
    Bedzie dobrze:))dbaj o maleństwo bo ono jest najwazniejsze:))
    Pozdrawiam Sabina

5. sabina32

sabina32 Zaciekawiona BB

6. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

Witam... Nie jest łatwo, ale mozna sobie poradzć... Mam wsparcie w moich rodzicach, którzy za wnusią szaleją i to naprawdę mi pomogło... Pozdrawiam

7. simonka23

simonka23 Mama sama (20.01.2006)

Hej. Pozdrawiam was wszytkich. Ja podobnie jak Hayne mam wsparcie w rodzicach:) Kto jak kto ale oni zawsze pomogą:)

8. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

No to jest ważne.... ja dzieki babci mogłam iśc do pracy... Inaczej nie dałabym rady. Wiem że z moim Maleństwem jest ok i spokojnie mogę wrócić po 8 godzinach... A Julcia wita mnie wieeelkim uśmiechem...

9. hushia

hushia Fanka BB :)

witam
    też jestem samotnie wychowującą mamą małej Madzi.
    Pozdrawiam wszystkich samotnie wychowujących rodziców.

10. reklama
  11. Tasha22

Tasha22 Fanka BB :)

Witam wszystkich,
    Ja też jestem samotną przyszłą mamą, urodzę w lipcu.
    Ojciec dziecka bardzo się cieszy że jest wolny i korzysta podobno z każdą, o dziwo chce zobaczyć naszego synka po urodzeniu nawet mówił coś o spacerach z nim :o ale jak powiedziałam mu o alimentach to zrezygnował (czuły tatuś) to przykre że mój mąż okazał się takim nieczułym chamem.

12. muśka

muśka Zaciekawiona BB

Cześciaczki.
    Z kąd ja to znam.TEraz też juz jestem samotna mój ex mąż wolał piwko w knajpkach z jakimiś dziwczynkami niz zapach gotowanego obiadu i uśmieszek naszego małego.Alimętów tak mi nie płaci a na świeta chce zabierac małego żeby rodzina widziała jakim to on jest troskliwym tatusiem ale niech zapomni.Sto razy lepiej jest ułorzyc sobie życie na naowo niż męczyc sie z niechułym chamem.Ale pociesze was teraz jestem z cudownym meżczyzna który kocha mnie i małego jak swojego.Wszystko przedwami a małe cocieszki tylko dadza wam wiele siły alby przetrwac trudne dni :)

Poleć forum