reklama

witam samotne mamy i samotni tatusiowie

Temat na forum 'Archiwum Samodzielnych rodziców' rozpoczęty przez dusiagsxr, 20 Luty 2006.

1. dusiagsxr

dusiagsxr Zaciekawiona BB

witam wszystkich ja również jestem samotna przyszłą mama maleństwa ktore urodzi się w sierpniu
    ja sowjego faceta znalam ponad 3lata wszystko bylo ok ale niestety rozstaliśmy sie on wybral inna licealistkę ostatniej klasy i to byl powód odejscia od nas wiec jak by powiedziec jestem samotna przyszla mama

2. tato

tato Zadomowiona(y)

trzymaj się i uszy do góry samotni też dają sobie świetnie radę.

Pozdrawiam

Tomasz :laugh:

3. reklama
  4. sabina32

sabina32 Zaciekawiona BB

Hej.Trzymaj sie i głowa do góry:))dasz sobie radę:))ja zostalam z 4 synami sama:((mąz wybral sobie inna jak zaszlam w ciaze:)))takie zycie:((
    Bedzie dobrze:))dbaj o maleństwo bo ono jest najwazniejsze:))
    Pozdrawiam Sabina

5. sabina32

sabina32 Zaciekawiona BB

6. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

Witam... Nie jest łatwo, ale mozna sobie poradzć... Mam wsparcie w moich rodzicach, którzy za wnusią szaleją i to naprawdę mi pomogło... Pozdrawiam

7. simonka23

simonka23 Mama sama (20.01.2006)

Hej. Pozdrawiam was wszytkich. Ja podobnie jak Hayne mam wsparcie w rodzicach:) Kto jak kto ale oni zawsze pomogą:)

8. hayne1

hayne1 Fanka BB :)

No to jest ważne.... ja dzieki babci mogłam iśc do pracy... Inaczej nie dałabym rady. Wiem że z moim Maleństwem jest ok i spokojnie mogę wrócić po 8 godzinach... A Julcia wita mnie wieeelkim uśmiechem...

9. hushia

hushia Fanka BB :)

witam
    też jestem samotnie wychowującą mamą małej Madzi.
    Pozdrawiam wszystkich samotnie wychowujących rodziców.

10. reklama
  11. Tasha22

Tasha22 Fanka BB :)

Witam wszystkich,
    Ja też jestem samotną przyszłą mamą, urodzę w lipcu.
    Ojciec dziecka bardzo się cieszy że jest wolny i korzysta podobno z każdą, o dziwo chce zobaczyć naszego synka po urodzeniu nawet mówił coś o spacerach z nim :o ale jak powiedziałam mu o alimentach to zrezygnował (czuły tatuś) to przykre że mój mąż okazał się takim nieczułym chamem.

12. muśka

muśka Zaciekawiona BB

Cześciaczki.
    Z kąd ja to znam.TEraz też juz jestem samotna mój ex mąż wolał piwko w knajpkach z jakimiś dziwczynkami niz zapach gotowanego obiadu i uśmieszek naszego małego.Alimętów tak mi nie płaci a na świeta chce zabierac małego żeby rodzina widziała jakim to on jest troskliwym tatusiem ale niech zapomni.Sto razy lepiej jest ułorzyc sobie życie na naowo niż męczyc sie z niechułym chamem.Ale pociesze was teraz jestem z cudownym meżczyzna który kocha mnie i małego jak swojego.Wszystko przedwami a małe cocieszki tylko dadza wam wiele siły alby przetrwac trudne dni :)

Poleć forum