reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam słonecznie

Czesc Mamusie :)

Gratuluje wszystkim serdecznie fasolek i zycze zdrowka.Ja w prawdzie nie jestem w ciazy, bo jeszcze troche poczekamyz drugim dzidziusiem ale sama urodzilam sie 2 pazdziernika i tak mi sie jakos tu zajrzalo przez przypadek :)
Ale widze, ze Mamusce i Marulowi sie udalo!!!Super!!!

Zycze wszystkim mamusiom duzo zdrowka :)
 
reklama
Mała Mi, moja ty biedulko... współczuje Ci tego zęba strasznie. Ale nie martw się za bardzo, dentysta na pewno coś wymyśli. A na razie poproś męża o masaż i okłady... Będzie dobrze, zobaczysz. Musi
 
Rok temu byl to najczesciej odwiedzany przeze mnie watek :) Gabrysia urodzila sie 13.10.2005. :) :) :) Wszystkim przyszlym Mamusiom gratuluje z calego serca :) :)
 
Ale jestem przejęta. Byłam u ginekologa - potwierdził ciąże ;D Mam już nawet pierwszą fotkę naszego maleństwa - co prawda to co widac to dopiero pęcherzyk ciążowy, ale co tam :)
Zmieniłam swój suwaczek na 07.10.2006 bo tak obliczył lekarz, tak więc dzisiaj mój dzidziuś "postarzał się" o 2 dni ;D
 
Witajcie dziewczynki! Ja tez dotarlam, co prawda do gina ide w przyszlym tygodniu, wiec wtedy moge poprawic suwaczek na poprawna date, ale teraz pi x drzwi 5.10.06

Gratuluje pazdziernikowe mamusie!!!!
 
Oj Gwiazdeczko to Ty tak jak ja...czekasz na wizytę. Jejku ale długo! Nie wiem jak ja wytrzymam te dwa tygodnie. To wieczność!!!!
A tak w ogóle mamuśki październikowe, wierzycie już w swoją ciążę? Mnie na razie trudno uwierzyć w takie ogromne szczęście! Tak bardzo, bardzo jestem szczęśliwa!
 
Gwiadeczko Ines tak sie ciesze ze Wam sie udalo!Wielgachne gratulacje!!!!!!!!!!
 
reklama
Widze, ze sa juz pazdziernikowe Mamusie :) :)
Wszystkim serdecznie gratuluje i zycze duzo zdrowka, wytrwalosci i jak najmniej nerwow i problemow.
GRATULACJE I POWODZENIA
 
Do góry