reklama

Witam słonecznie

Temat na forum 'Dzieci urodzone w październiku 2006' rozpoczęty przez slonko, 2 Luty 2006.

1. slonko

slonko Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)

Wiatam słonecznie wszystkie przyszłe mamy, które tu niedługa zajrzą. Zdaje się, zę jestem pierwsza więc rozpocznę listę. Dopisujcie się dziewczyny bo mi smutno samej:
    Magda (słonko) - 7 pażdziernika 2006 ::)

2. LILITH

LILITH Moderator

Witam pierwsza przyszla mamusie pazdziernikowa!! No i oczywiscie gratuluje!!!!!!

3. reklama
  4. Irlandia

Irlandia Mama Kwietniowa 2006

Witaj slonko!
    Z tego co wiem nie jesteś jedyna, już wkrótce dołączą do Ciebie kolejne październikowe mamy! Bardzo się cieszę, że na BB kolejny miesiąc przyszłych mam. A my LILITH już niedługo na finiszu, ale zleciało, co?
    P.S. Widziałam Twoje zdjęcie na brzuszkach! No, no! musze przyznać, że avatar niewiele się rózni od oryginału! Może poza tymi różkami! ;D

5. Irlandia

I zapomniałabym na śmierć!
    GRATULACJE OCZYWIŚCIE!​

6. slonko

Dzięuje bardzo za miłe powitanie  :) Ale wam dziewczyny zazdroszcze tego waszego finiszu! Ja na razie jestem cała w nerwach (poprzednią ciążę poroniłam) i  tylko wciąż myślę czywszystko będzie dobrze. I proszę powiedzcie mi skąd wziąść takie fajne suwaczki?

7. Irlandia

Na wątku dla noworodków znajdziesz listę linków do suwaczków różnego rodzaju. Ale wcześniej przeczytaj w wątku "Jak wstawić suwaczek?" jak go wstawić. Gdybyś miała kłopot to mój numer gg jest w podpisie, chętnie pomogę.

8. Mamuska

Mamuska mama Maciaska i Meduzki!

hej :)
    ja też jestem październikową mamą. Mam termin na pierwszego.
    ja także bym chciała być na finiszu, bo ta niepewność o zdrowie dziecka jest dobijająca
    no nic, poczekamy... nie ma innego wyjścia :)
    pozdrawiam

9. Anek@

Anek@ Fanka BB :)

Jejku juz sa pazdziernikowe fasoleczki..jak ten czas leci SLONKO Mamuska GRATULACJE
    JESZCZE RAZ GRATULACJE
    Samych pogodnych, wspanialych dni przez najblizsze dziewiec miesiecy od kwietnioweczki

10. reklama
  11. slonko

No to witam Mamuśka, we dwie zawsze raźniej, prawda?

Dziękuję Anek za gratulację i życzenia. Irlandia dzięki za rady co do suwaczka. Zajmę się tym wieczorkiem :-)

12. Mała_Mi

Mała_Mi Październikowa Mama'06 Fan(ka)

Melduję się i ja  ;D
    Jutro ide do gina i mam nadzieję, że wyznaczy mi już dokładny termin. Ja sobie odliczyłam sama i raz wychodzi mi 07.10.2006 a raz 09.10.2006. Jutro się okaże
    Słonko - witam Cie gorąco Gratuluje fasolki.
    Mamuśka - witaj również. Już Ci chyba gratulowałam, ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Gratulacje !!!

Poleć forum