reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam słonecznie

slonko

Październikowa Mama'06 Zadomowiona(y)
Dołączył(a)
1 Luty 2006
Postów
240
Wiatam słonecznie wszystkie przyszłe mamy, które tu niedługa zajrzą. Zdaje się, zę jestem pierwsza więc rozpocznę listę. Dopisujcie się dziewczyny bo mi smutno samej:
Magda (słonko) - 7 pażdziernika 2006 ::)
 
reklama
Witam pierwsza przyszla mamusie pazdziernikowa!! No i oczywiscie gratuluje!!!!!!
 
Witaj slonko!
Z tego co wiem nie jesteś jedyna, już wkrótce dołączą do Ciebie kolejne październikowe mamy! Bardzo się cieszę, że na BB kolejny miesiąc przyszłych mam. A my LILITH już niedługo na finiszu, ale zleciało, co?
P.S. Widziałam Twoje zdjęcie na brzuszkach! No, no! musze przyznać, że avatar niewiele się rózni od oryginału! Może poza tymi różkami! ;D
 
Dzięuje bardzo za miłe powitanie  :) Ale wam dziewczyny zazdroszcze tego waszego finiszu! Ja na razie jestem cała w nerwach (poprzednią ciążę poroniłam) i  tylko wciąż myślę czywszystko będzie dobrze. I proszę powiedzcie mi skąd wziąść takie fajne suwaczki?
 
Na wątku dla noworodków znajdziesz listę linków do suwaczków różnego rodzaju. Ale wcześniej przeczytaj w wątku "Jak wstawić suwaczek?" jak go wstawić. Gdybyś miała kłopot to mój numer gg jest w podpisie, chętnie pomogę.
 
hej :)
ja też jestem październikową mamą. Mam termin na pierwszego.
ja także bym chciała być na finiszu, bo ta niepewność o zdrowie dziecka jest dobijająca
no nic, poczekamy... nie ma innego wyjścia :)
pozdrawiam
 
Jejku juz sa pazdziernikowe fasoleczki..jak ten czas leci SLONKO Mamuska GRATULACJE
JESZCZE RAZ GRATULACJE
Samych pogodnych, wspanialych dni przez najblizsze dziewiec miesiecy od kwietnioweczki
 
No to witam Mamuśka, we dwie zawsze raźniej, prawda?

Dziękuję Anek za gratulację i życzenia. Irlandia dzięki za rady co do suwaczka. Zajmę się tym wieczorkiem :-)
 
reklama
Melduję się i ja  ;D
Jutro ide do gina i mam nadzieję, że wyznaczy mi już dokładny termin. Ja sobie odliczyłam sama i raz wychodzi mi 07.10.2006 a raz 09.10.2006. Jutro się okaże
Słonko - witam Cie gorąco Gratuluje fasolki.
Mamuśka - witaj również. Już Ci chyba gratulowałam, ale nie zaszkodzi jeszcze raz. Gratulacje !!!

 
Do góry