reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witam

reklama
Gratulacje ja w styczniu zostalam mama po raz drugi mam syna 4 latka i corcie [emoji2] Mam 21 lat
Oo super ! Czyli już po rozwiązaniu.. :)
gratuluję i życzę dużo zdrówka dla wszystkich :)
Też chciałabym mieć maleństwo koło siebie mimo że porodu boję się strasznie obojętnie w jakiej formie. Ale jeszcze dużo przede mną dopiero wyczuwam w brzuchu delikatne muśniecia maluszka :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Oo super ! Czyli już po rozwiązaniu.. :)
gratuluję i życzę dużo zdrówka dla wszystkich :)
Też chciałabym mieć maleństwo koło siebie mimo że porodu boję się strasznie obojętnie w jakiej formie. Ale jeszcze dużo przede mną dopiero wyczuwam w brzuchu delikatne muśniecia maluszka :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
Dziekuje bardzo, nie ma co panikowac przed czasem , kazda kobiete to czeka taka kolej rzeczy... tez sie obawialam ale dalam rade to i Ty dasz glowa do gory :) A imionka oba sliczne :-) Ale mi osobicie bardziej sie podoba Oliwka
 
reklama
Tak chłopczyk będzie Oskar :)
Bardzo chciałam chłopczyka ale w ciąży mi się to nagle zmieniło. :)
A Ty doszlas już do siebie po porodzie? Jak ma na imię maluszek ? :)

Napisane na SM-A310F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry