reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Witaminy, suplementy dla mam karmiących

Dołączył(a)
15 Wrzesień 2011
Postów
5
Miasto
Olkusz
Witaminy, suplementy dla mam karmiących najlepiej nie w tabletkach tylko do przygotowania koktajli. Nie chodzi mi o odchudzanie tylko dostarczenie składników odżywczych i witamin.
 
reklama
Rozwiązanie
Ja po dość długim szukaniu stwierdziłam, ze jednak najlepszy skład maja tabletki, zdecydowałam się na jedne ale takie, które maja wszystko czego mi potrzeba mamę dha plus, bo ma i kwas foliowy, kwasy dha, czyli to co niezbędne przy ciąży ale tez magnezu, witaminę D, których często jest z naszym organizmie za mało
a czemu nie tabletki? kiedyś też szukałam takich do picia, ale nie znalazłam nic o dobrym składzie. Ja stosuje w tabletkach mama dha premium+, bo bardzo dobry skład, rekomendowany przez PTG dużo kwasu foliowego, wit d3 i przede wszystkim nie zawiera żelaza ani wit a. Łatwo się je połyka i mają dobrą cenę,
 
Ja po dość długim szukaniu stwierdziłam, ze jednak najlepszy skład maja tabletki, zdecydowałam się na jedne ale takie, które maja wszystko czego mi potrzeba mamę dha plus, bo ma i kwas foliowy, kwasy dha, czyli to co niezbędne przy ciąży ale tez magnezu, witaminę D, których często jest z naszym organizmie za mało
 
Rozwiązanie
Do góry