reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyta u lekarza

Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
reklama
ja bylam dzis!
robil mi ktg iiii stwierdzil ze nie ma skorczy
hmmm czyli sama juz nie wiem ale czuje ze porod sie opozni a ja tego nie chce;(
 
Dziewczyny, a co robicie jak termin minal? Nie wiem czy zglosic sie do lekarza, czy jeszcze spokojnie czekac az dzidzia sie w koncu zdecyduje na wyjscie? Bylam na ostatniej wizycie prawie 2 tyg temu ale gin nie mowil nic abym w przypadku opoznienia do niego zajrzala...
 
Dzieki :) Chyba rzeczywiscie musze uzbroic sie w cierpliwosc... Dopiero drugi dzien opoznienia... Boje sie tylko aby jej sie nic nie stalo...
 
Dziś zaliczyłam kolejną wizyte u Pani Ginki.
Z maluszkiem wszystko OK serduszko bije prawidłowo.
A co do mojego stanu to jest już lepiej wszystko się pogoiło i nie było dzis żadnego słowa mówionego o cesarce więc chyba będe mogła rodzić naturalnie.Hura ciesze się.A i zaczeła mi waga spadać 900g mam mniej. :):)
 
reklama
Status
Zamknięty i nie można odpowiadać.
Do góry