reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Ja mam teraz wizytę 19 będzie usg przeziernosc karkowa i zalozona karta ciąży
Dopiero jak na tej wizycie będzie wszystko Oki to odsapne czytalam ze po 12 tygodniu ryzyko poronienia spada poniżej 5%
U mnie wiek ciąży może się nie zgadzać bo pomimo regularnych miesiączek różnie może być z plodnymi dniami bo mam chora tarczyce a ta potrafi namieszać
Przez ta tarczyce tez jest większe ryzyko ze cos pójdzie nie tak
 
reklama
A moja wizyta niestety przesunęła sie z 6.10 na 7.10.. więc o jeszcze jeden dzień czekanie mi sie wydluzy.. nie wiem jak to wytrzymam :) dziewczyny gratuluje udanych wizyt i bijących serduszek :)
 
Moja wizyta bardzo ważna jest 7.10. W środę plamilam wylądowałam w szpitalu serduszko bije ale ciąża zagrożona zalecenia brać duphaston i leżeć.Boźe musi być dobrze bo zwarjuje.pozdrawiam.
 
Ja jestem 7wi3d - byłam w sobotę na USg i serducho biło, miałam nawet okazję usłyszeć :)
Niestety nad Małym jest krwiaczek i muszę przez najbliższe 2 tygodnie leżeć. Dostałam też duphasol. Mam nadzieje, że wszystko będzie ok :)
 
Wizyta w 10tc, bez pomiarów. Gin chciał sprawdzić, czy bije serduszko. I oto fasolka! ImageUploadedByForum BabyBoom1444115441.924327.jpg
 

Załączniki

  • ImageUploadedByForum BabyBoom1444115441.924327.jpg
    ImageUploadedByForum BabyBoom1444115441.924327.jpg
    24,5 KB · Wyświetleń: 126
ja dziś byłam na badaniach krwi i jak zobaczyłam te fiolki co pielęgniarka przygotowuje to zastanawiałam się czy aby przypadkiem z gabinetu na czterech nie wyjdę
w ogóle pielęgniarka zaczeła mi jakieś dodatkowe badania na skierowaniu zaznaczać, grupy krwi miałam nie robić tylko przeciwciała ale widziałam że dopisała grupę masakra
 
Ja tez dziś byłam na badaniach, aż mnie ręką boli bo tyle tego było. Byłam w innym laboratorium bo nasze chwilowo zamknięte. A tam a toksoplazmozy pani nie robi, a glukozy to mówię że już robiłam ostatnio - zamiast robić to co lekarz zaznaczył to chcą mnie namówić na inne...
 
Ja dziś po wizycie - zdecydowanie zadowolona i uspokojona :) tydzień - 9, fasolka ma 2,5 cm, serducho bije, póki co termin porodu wyznaczony na 11.05.2016 i umówiona jestem na badania prenatalne :)
 
reklama
Ja już po genetycznym :) Z maleństwem wszystko ok, tylko jest za duże jak na swój wiek i czeka nasz dalsza diagnostyka. Robiłam USG w 10 tyg +6dni a wielkość ma jak na 11tyg + 3dni. Ale Przecinek wierci się jak szalony :) Chyba go obudziliśmy bo zaczął się wiercić a później machał łapkami i kopytkami :D cudowny widok :)

A i dodam, że miałam robione przez brzuch bo było lepiej widoczne niż wewnętrznie.

12092528_1669815529963615_1607562335_n.jpg
 

Załączniki

  • 12092528_1669815529963615_1607562335_n.jpg
    12092528_1669815529963615_1607562335_n.jpg
    21,6 KB · Wyświetleń: 153
Ostatnia edycja:
Do góry