reklama

Wizyty, badania, USG

Temat na forum 'Dzieci urodzone w maju 2016' rozpoczęty przez olciaaa, 12 Wrzesień 2015.

1. olciaaa

olciaaa Fanka BB :)

Tutaj bedziemy opisywać przebieg naszych wizyt u lekarza, zdjęcia USG itp :) możemy tez zrobić tutaj listę kto i kiedy ma wizytę :)

2. Justyna Siorek

Justyna Siorek Fanka BB :)

U mnie wizyta dopiero 30 września

3. reklama
  4. waiting4beans

waiting4beans Fanka BB :)

To ja się pierwszą pochwale zdjęciem fasolki
    1 centymetr szczęścia
    View attachment 710619

Serducho bije 140/m (6tydzien 2 dzień) następną wizyta 1.10

5. jagoda1331

jagoda1331 equestrian

U mnie słabo widać, ale też wrzuce :D
    Gin powiedziała, że ciąża zdrowa, że wszystko bardzo fajnie,
    zarodek ma 1 cm, obliczyła 7 tydzień i termin porodu na 04.05 * z usg*
    Serduszko bije chciała nam dać posłuchać, ale stwierdziła, że nie będzie wywoływać i nie potrzebnie męczyć więc tylko nam pokazała jak bije.
    Karta ciąży założona, około 14 różnych badań mam do zrobienia. - w przyszłym tygodniu się za to wezmę.
    Kolejna wizyta 14.10 a 21.10 prenatalne :)

12016703_1185275798154681_539163267_n.jpg

6. madzia0903

madzia0903 Fanka BB :)

WP_20150915_18_37_13_Pro.jpg U mnie dopiero 4 tydzień :) kolejna wizyta 5 października ale juz nie mogę się doczekać :)ma nadzieje ze będzie ok gdyż wynik mojego tsh to 0.013 biorę leki i jeste ciekawa co dalej.

Ostatnia edycja: 17 Wrzesień 2015
  7. olciaaa

olciaaa Fanka BB :)

Super dziewczyny oby do rozwiania byly tak dobre rozwiązania :) za kazda z osobna bede trzymać kciuki i za każdej kropka tez trzymam kciuki :))

8. kasik90

kasik90 Fanka BB :)

No to i ja sie pochwale swoim groszkiem :)
    USG w 5 t 1 d. Wizyta udana, lekarz stwierdził, ze wszystko prawidlowo sie rozwija :)
    Zaleconych 12 badan, zakup witaminek a kolejna wizyta 06.10.15 wtedy założy mi karte ciąży.

Pozdrawiam i kciuki trzymam za nas wszystkie :)

Załączniki:

9. falka_

falka_ Zaangażowana w BB

Hej dziewczyny, byłam dziś na mojej 1 wizycie. Niestety nie było serduszka, a zarodek jest jeszcze bardzo maleńki... Aktualnie wygląda to tak:

Pęcherzyk 14mm
    Ciałko żółte 4mm
    Zarodek 1,5mm - ledwo widoczny...

Troszkę jestem zmartwiona, leci mi 7 tydzień ciąży (dokładnie 6t + 4d) i liczyłam już może nawet na serduszko... A tu się okazuje, że ciąża jest sporo młodsza. Co prawda miałam późno owulację i mogłam się tego spodziewać, jednak trochę zawiedziona jestem. Lekarz powiedział tylko, że jest ok, mam się nie martwić i przyjść za 2 tygodnie.
    Oby było dobrze.

10. reklama
  11. anno

anno Aktywna w BB

falka jeśli wiesz, że owu była później, to nie ma się co denerwować :)

12. falka_

falka_ Zaangażowana w BB

anno :* dziękować.

Poleć forum