reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wizyty, badania, USG

Kawał szczęścia :) pierwsza miałaś cc tak ? Możesz opowiedzieć jak się czulas po kiedy zaczęły znieczulenia odchodzić? Ja cc tez będę miała dlatego pytam
 
reklama
No ja zdziwiona nie byłam, moja waga urodzeniowa 4450, mąż 4500, synuś przenoszony 42t6d 4800g. Date cc mam na 39 tydzień wiec może nie pobije brata:wink:
Wow, mój syn miał 3 kg. Ja z mężem mieliśmy podobne wagi przy urodzeniu.
4500g to synuś ważył jak miał 6-8 tygodni :)
 
Tak, mialam cc. Szczerze i bez chęci straszenia bolało jak cholera, .Wstalam po 36 h dopiero ale do domu poszłam w 3 dobie czując sie juz b. dobrze. Oczywiście wszystko to sprawa indywidualna. Nie musi tak byc u Ciebie
Teraz planuje wolać o p/bólowe tylko zacznie puszczac znieczulenie co by mi sie ból nie rozchulał.

Jaś był na 95 centylu ale już w wieku 3 mc spadł na 5 centyl. A wage urodzeniową podwoił chyba mając ok 1,5 roku
 
Do góry